Extraliga žen 2015/2016

nejúspěšnější hráč

Renata Štrbíková

100 %

VÍCE

žebříček hráčů

P. HRÁČ ÚSP
1. Renata Štrbíková 100 %
2. Kateřina Pěnkavová 100 %
3. Vivien Éllö 100 %
4. Lenka Harabaszová 94.87 %
5. Karolína Mynářová 82.86 %
VÍCE

NEJVÍCE VÝHER

P. HRÁČ VÝHER
1. Olesia Stakhova 38
2. Kateřina Pěnkavová 37
3. Lenka Harabaszová 37
4. Hana Kubátová 33
5. Kristýna Mikulcová 32
VÍCE

SÉRIE VÝHER

SKST Hodonín A

18

VÍCE

NEJLEPŠÍ DOMA

VÍCE

NEJLEPŠÍ VENKU

VÍCE

AKTUÁLNÍ UTKÁNÍ

MSK Gumotex Břeclav

SKST Hodonín B

Extraliga žen / 12.03.2016 / 16:00 /

SVS Hradec Králové

SK Dobré

Extraliga žen / 12.03.2016 / 16:00 /

MK Řeznovice

SK Frýdlant n.O.

Extraliga žen / 13.03.2016 / 14:00 /

PŘEHLED UTKÁNÍ

TABULKA

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Hodonín A 18 108:9 54
2. MSK Gumotex Břeclav 18 96:37 48
3. SK Frýdlant n.O. 18 86:56 44
4. MK Řeznovice 18 78:72 39
5. SVS Hradec Králové 18 76:73 36
6. SK Dobré 18 64:82 35
7. SKST Vlašim 18 48:92 27
8. KST Hluk MP Dream 18 46:92 27
9. SKST Hodonín B 18 57:89 26
10. SKST Baník Havířov 18 45:102 24
kompletní tabulka

TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI - celková

P DRUŽSTVO pu v r P K Skóre B
1. SKST Hodonín A 18 18 0 0 0 108:9 54
2. MSK Gumotex Břeclav 18 14 2 2 0 96:37 48
3. SK Frýdlant n.O. 18 13 0 5 0 86:56 44
4. MK Řeznovice 18 10 1 7 0 78:72 39
5. SVS Hradec Králové 18 8 2 8 0 76:73 36
6. SK Dobré 18 8 1 9 0 64:82 35
7. SKST Vlašim 18 4 1 13 0 48:92 27
8. KST Hluk MP Dream 18 3 3 12 0 46:92 27
9. SKST Hodonín B 18 4 0 14 0 57:89 26
10. SKST Baník Havířov 18 2 2 14 0 45:102 24

1. kolo

MK Řeznovice

SKST Vlašim

Extraliga žen / 02.10.2015 / 18:00 /

SK Dobré

SKST Hodonín B

Extraliga žen / 09.10.2015 / 18:00 /

MSK Gumotex Břeclav

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 09.10.2015 / 18:00 /

SVS Hradec Králové

SKST Hodonín A

Extraliga žen / 11.10.2015 / 10:00 /

KST Hluk MP Dream

SK Frýdlant n.O.

Extraliga žen / 11.10.2015 / 10:00 /

2. kolo

KST Hluk MP Dream

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 10.10.2015 / 10:30 /

MSK Gumotex Břeclav

SK Frýdlant n.O.

Extraliga žen / 10.10.2015 / 16:00 /

SVS Hradec Králové

SKST Hodonín B

Extraliga žen / 10.10.2015 / 16:00 /

SK Dobré

SKST Hodonín A

Extraliga žen / 10.10.2015 / 17:00 /

3. kolo

SKST Hodonín A

SKST Hodonín B

Extraliga žen / 18.09.2015 / 15:30 /

SKST Vlašim

KST Hluk MP Dream

Extraliga žen / 16.10.2015 / 18:00 /

MK Řeznovice

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 16.10.2015 / 18:00 /

SKST Baník Havířov

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 17.10.2015 / 10:00 /

SK Frýdlant n.O.

SK Dobré

Extraliga žen / 22.11.2015 / 11:00 /

4. kolo

SKST Baník Havířov

SK Dobré

Extraliga žen / 16.10.2015 / 17:00 /

SKST Vlašim

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 17.10.2015 / 10:00 /

MK Řeznovice

KST Hluk MP Dream

Extraliga žen / 17.10.2015 / 10:00 /

SK Frýdlant n.O.

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 14.11.2015 / 17:00 /

5. kolo

SKST Hodonín B

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 27.10.2015 / 10:30 /

KST Hluk MP Dream

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 30.10.2015 / 18:00 /

SK Dobré

SKST Vlašim

Extraliga žen / 30.10.2015 / 18:00 /

SVS Hradec Králové

MK Řeznovice

Extraliga žen / 01.11.2015 / 08:30 /

SKST Hodonín A

SK Frýdlant n.O.

Extraliga žen / 06.11.2015 / 18:00 /

6. kolo

SKST Hodonín A

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 27.10.2015 / 18:00 /

SVS Hradec Králové

SKST Vlašim

Extraliga žen / 31.10.2015 / 16:00 /

SK Dobré

MK Řeznovice

Extraliga žen / 31.10.2015 / 17:00 /

SKST Hodonín B

SK Frýdlant n.O.

Extraliga žen / 15.11.2015 / 12:00 /

7. kolo

SKST Vlašim

SKST Hodonín A

Extraliga žen / 14.11.2015 / 15:00 /

KST Hluk MP Dream

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 20.11.2015 / 12:00 /

SKST Baník Havířov

SK Frýdlant n.O.

Extraliga žen / 20.11.2015 / 17:00 /

MSK Gumotex Břeclav

SK Dobré

Extraliga žen / 21.11.2015 / 16:00 /

MK Řeznovice

SKST Hodonín B

Extraliga žen / 05.12.2015 / 15:00 /

8. kolo

SKST Vlašim

SKST Hodonín B

Extraliga žen / 14.11.2015 / 09:30 /

MSK Gumotex Břeclav

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 20.11.2015 / 18:00 /

KST Hluk MP Dream

SK Dobré

Extraliga žen / 20.11.2015 / 18:00 /

MK Řeznovice

SKST Hodonín A

Extraliga žen / 11.12.2015 / 18:00 /

9. kolo

SK Dobré

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 11.12.2015 / 18:00 /

SK Frýdlant n.O.

MK Řeznovice

Extraliga žen / 13.12.2015 / 10:00 /

SKST Baník Havířov

SKST Vlašim

Extraliga žen / 13.12.2015 / 10:00 /

SKST Hodonín B

KST Hluk MP Dream

Extraliga žen / 13.12.2015 / 10:00 /

SKST Hodonín A

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 13.12.2015 / 10:00 /

10. kolo

SKST Hodonín B

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 12.12.2015 / 14:00 /

SKST Hodonín A

KST Hluk MP Dream

Extraliga žen / 12.12.2015 / 14:00 /

SK Frýdlant n.O.

SKST Vlašim

Extraliga žen / 12.12.2015 / 17:00 /

SKST Baník Havířov

MK Řeznovice

Extraliga žen / 12.12.2015 / 17:30 /

11. kolo

SKST Vlašim

MK Řeznovice

Extraliga žen / 08.01.2016 / 18:00 /

SKST Hodonín B

SK Dobré

Extraliga žen / 08.01.2016 / 18:00 /

SKST Hodonín A

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 08.01.2016 / 18:00 /

SKST Baník Havířov

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 10.01.2016 / 10:00 /

SK Frýdlant n.O.

KST Hluk MP Dream

Extraliga žen / 10.01.2016 / 11:00 /

12. kolo

SKST Hodonín A

SK Dobré

Extraliga žen / 09.01.2016 / 10:30 /

SKST Hodonín B

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 09.01.2016 / 10:30 /

SK Frýdlant n.O.

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 09.01.2016 / 17:00 /

SKST Baník Havířov

KST Hluk MP Dream

Extraliga žen / 09.01.2016 / 17:30 /

13. kolo

SKST Hodonín B

SKST Hodonín A

Extraliga žen / 18.09.2015 / 17:00 /

MSK Gumotex Břeclav

MK Řeznovice

Extraliga žen / 22.01.2016 / 18:00 /

KST Hluk MP Dream

SKST Vlašim

Extraliga žen / 22.01.2016 / 19:00 /

SVS Hradec Králové

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 30.01.2016 / 15:00 /

SK Dobré

SK Frýdlant n.O.

Extraliga žen / 30.01.2016 / 17:00 /

14. kolo

KST Hluk MP Dream

MK Řeznovice

Extraliga žen / 23.01.2016 / 10:30 /

MSK Gumotex Břeclav

SKST Vlašim

Extraliga žen / 23.01.2016 / 16:00 /

SK Dobré

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 29.01.2016 / 16:00 /

SVS Hradec Králové

SK Frýdlant n.O.

Extraliga žen / 31.01.2016 / 10:00 /

15. kolo

SKST Vlašim

SK Dobré

Extraliga žen / 05.02.2016 / 16:00 /

SKST Baník Havířov

SKST Hodonín B

Extraliga žen / 05.02.2016 / 17:00 /

MSK Gumotex Břeclav

KST Hluk MP Dream

Extraliga žen / 05.02.2016 / 17:00 /

SK Frýdlant n.O.

SKST Hodonín A

Extraliga žen / 07.02.2016 / 11:00 /

MK Řeznovice

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 07.02.2016 / 14:00 /

16. kolo

SKST Vlašim

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 06.02.2016 / 10:00 /

MK Řeznovice

SK Dobré

Extraliga žen / 06.02.2016 / 10:00 /

SKST Baník Havířov

SKST Hodonín A

Extraliga žen / 06.02.2016 / 14:00 /

SK Frýdlant n.O.

SKST Hodonín B

Extraliga žen / 06.02.2016 / 17:00 /

17. kolo

SK Frýdlant n.O.

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 07.02.2016 / 17:00 /

SK Dobré

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 19.02.2016 / 18:00 /

SVS Hradec Králové

KST Hluk MP Dream

Extraliga žen / 21.02.2016 / 10:00 /

SKST Hodonín A

SKST Vlašim

Extraliga žen / 21.02.2016 / 15:00 /

SKST Hodonín B

MK Řeznovice

Extraliga žen / 25.02.2016 / 18:00 /

18. kolo

SVS Hradec Králové

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 20.02.2016 / 13:00 /

SKST Hodonín A

MK Řeznovice

Extraliga žen / 20.02.2016 / 14:00 /

SK Dobré

KST Hluk MP Dream

Extraliga žen / 20.02.2016 / 17:00 /

SKST Hodonín B

SKST Vlašim

Extraliga žen / 21.02.2016 / 11:00 /

19. kolo

KST Hluk MP Dream

SKST Hodonín B

Extraliga žen / 11.03.2016 / 18:00 /

MSK Gumotex Břeclav

SKST Hodonín A

Extraliga žen / 11.03.2016 / 18:00 /

SKST Vlašim

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 11.03.2016 / 18:00 /

SVS Hradec Králové

SK Dobré

Extraliga žen / 12.03.2016 / 16:00 /

MK Řeznovice

SK Frýdlant n.O.

Extraliga žen / 13.03.2016 / 14:00 /

20. kolo

MK Řeznovice

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 12.03.2016 / 10:00 /

KST Hluk MP Dream

SKST Hodonín A

Extraliga žen / 12.03.2016 / 10:30 /

SKST Vlašim

SK Frýdlant n.O.

Extraliga žen / 12.03.2016 / 10:30 /

MSK Gumotex Břeclav

SKST Hodonín B

Extraliga žen / 12.03.2016 / 16:00 /

1/1/1. kolo

MK Řeznovice

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 02.04.2016 / 10:00 /

SK Frýdlant n.O.

SK Dobré

Extraliga žen / 02.04.2016 / 17:00 /

1/1/2. kolo

SK Dobré

SK Frýdlant n.O.

Extraliga žen / 08.04.2016 / 17:00 /

SVS Hradec Králové

MK Řeznovice

Extraliga žen / 09.04.2016 / 10:00 /

1/2/1. kolo

MSK Gumotex Břeclav

SK Frýdlant n.O.

Extraliga žen / 29.04.2016 / 18:00 /

SKST Hodonín A

MK Řeznovice

Extraliga žen / 30.04.2016 / 15:00 /

1/2/2. kolo

MK Řeznovice

SKST Hodonín A

Extraliga žen / 01.05.2016 / 15:00 /

SK Frýdlant n.O.

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 02.05.2016 / 18:00 /

1/3/1. kolo

SKST Hodonín A

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 09.05.2016 / 18:00 /

1/3/2. kolo

MSK Gumotex Břeclav

SKST Hodonín A

Extraliga žen / 11.05.2016 / 18:00 /

1/3/3. kolo

SKST Hodonín A

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 13.05.2016 / 18:00 /

Extraliga žen

vedoucí soutěže

Poledne Jan

jan.poledne@gmail.com
ADRESA

Praha 10, Mattioliho 3248/19

KST Hluk MP Dream

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Botková Andrea

+420 605 777829

andrea.botkova@centrum.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: JOOLA, plast, bílá

Stoly: Butterfly, evropa, zelena

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Boršická 1313

MK Řeznovice

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Bíla Jindřich

jindrich.bila@mkreznovice.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: HANNO *** 40+, plast, bílá

Stoly: Butterfly Centerfold, zelená

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov

MSK Gumotex Břeclav

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Nedoma Petr

+420 602 778121

petr.nedoma@canis.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Andro, plast, bílá

Stoly: Andro, Magnum, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Lesní, Břeclav

SK Dobré

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Rozínek Jan

+420 602 687140

sk.dobre@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: STIGA, plast, bílá

Stoly: STIGA, Optimum 30, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Dobré 143

SK Frýdlant n.O.

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Hrachová Marie

+420 603 814069

marie.hrachova@centrum.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: TSP 40+***, plast, bílá

Stoly: Butterfly, Butterfly, zelená

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11

SKST Baník Havířov

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Endal Nikolas

+420 603 722478

skst.banikhavirov@tiscali.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Tibhar, plast, bílá

Stoly: Joola, 3000SC, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SKST Hodonín A

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Brhel Richard

+420 777 239083

skst.hodonin@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Stiga Optimum 40+ ***, plast,

Stoly: Stiga, Expert Roller, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín

SKST Hodonín B

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Brhel Richard

+420 777 239083

skst.hodonin@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Stiga Optimum 40+ ***, plast,

Stoly: Stiga, Expert Roller, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín

SKST Vlašim

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Pěnkava Luboš

+420 725 119858

l.penkava@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola, plast, bílá

Stoly: Joola, 3000 SC, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim

SVS Hradec Králové

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

+420 602 412368

uslebeda@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Butterfly 40+***, plast, Bílá

Stoly: Butterfly, Centerold, Modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové