KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 2. kolo / so 10.10 2015 / Začátek: 16:00

6:4

Rozhodčí: Roman Šlechta

Vyhrané sady: 24:16 / Vyhrané míčky: 384:347

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Hana Hrušková
Solomiya Brateyko
  • 11
  • 4
  • 11
  • 7
  • 11
  • 7
  • 11
  • 8
  • 11
  • 13

2:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Karolína Mynářová
Veronika Kmeťová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 8
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Olesia Stakhova
Jana Novotná
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 6
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Karolína Mynářová
Solomiya Brateyko
  • 11
  • 4
  • 11
  • 11
  • 0
  • 7
  • 11
  • 9
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Hana Hrušková
Jana Novotná
  • 12
  • 7
  • 7
  • 11
  • 6
  • 10
  • 11
  • 11
  • 4
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Olesia Stakhova
Veronika Kmeťová
  • 8
  • 11
  • 11
  • 10
  • 11
  • 11
  • 9
  • 6
  • 12
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Karolína Mynářová
Jana Novotná
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 0
  • 6
  • 4
  • 11
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Olesia Stakhova
Solomiya Brateyko
  • 10
  • 11
  • 12
  • 6
  • 9
  • 12
  • 6
  • 10
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 5:3

Číslo zápasu: 9

Hana Hrušková
Veronika Kmeťová
  • 10
  • 4
  • 5
  • 0
  • 0
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 5:4

Číslo zápasu: 10

Karolína Mynářová Olesia Stakhova
Solomiya Brateyko Veronika Kmeťová
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 6
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:4

další vzájemná utkání

SKST Hodonín B

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 09.01.2016 / 10:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Hodonín A 2 12:1 6
2. MSK Gumotex Břeclav 2 12:5 6
3. SK Frýdlant n.O. 2 8:8 4
4. SVS Hradec Králové 2 7:10 4
5. SK Dobré 2 6:10 4
6. MK Řeznovice 1 6:0 3
7. SKST Baník Havířov 2 8:11 3
8. KST Hluk MP Dream 2 7:11 3
9. SKST Hodonín B 2 8:12 2
10. SKST Vlašim 1 0:6 1