KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 3. kolo / pá 16.10 2015 / Začátek: 18:00

6:1

Vrchní rozhodčí: Ladislav Pavelek

Vyhrané sady: 19:10 / Vyhrané míčky: 265:225

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Veronika Poláková
Markéta Ševčíková
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 0
  • 6
  • 8
  • 11
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Michaela Keroušová
Klára Malíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 4
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Dagmar Pěnkavová
Stanislava Slezáková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 6
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Michaela Keroušová
Markéta Ševčíková
  • 7
  • 5
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Veronika Poláková
Stanislava Slezáková
  • 4
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 5
  • 7
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Dagmar Pěnkavová
Klára Malíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 5
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Michaela Keroušová
Stanislava Slezáková
  • 11
  • 6
  • 11
  • 4
  • 11
  • 8
  • 11
  • 9
  • 11
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Dagmar Pěnkavová
Markéta Ševčíková
  • 8
  • 11
  • 5
  • 2
  • 0
  • 11
  • 6
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 6:2

Číslo zápasu: 9

Veronika Poláková
Klára Malíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

KST Hluk MP Dream

SKST Vlašim

Extraliga žen / 22.01.2016 / 19:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Hodonín A 3 18:1 9
2. MSK Gumotex Břeclav 3 18:7 9
3. SK Frýdlant n.O. 3 14:8 7
4. SVS Hradec Králové 3 13:10 7
5. SK Dobré 3 6:16 5
6. MK Řeznovice 2 8:6 4
7. SKST Vlašim 2 6:7 4
8. SKST Baník Havířov 3 8:17 4
9. KST Hluk MP Dream 3 8:17 4
10. SKST Hodonín B 3 8:18 3