KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 3. kolo / pá 16.10 2015 / Začátek: 18:00

2:6

Vrchní rozhodčí: Anna Přibylová

Vyhrané sady: 11:23 / Vyhrané míčky: 275:351

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Barbora Kapounová
Aneta Širučková
  • 6
  • 2
  • 14
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 16
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Kristýna Mikulcová
Karin Grofová
  • 7
  • 8
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Simona Šlehobrová
Vivien Éllö
  • 8
  • 13
  • 4
  • 9
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Kristýna Mikulcová
Aneta Širučková
  • 9
  • 12
  • 11
  • 5
  • 11
  • 11
  • 10
  • 8
  • 11
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Barbora Kapounová
Vivien Éllö
  • 6
  • 5
  • 11
  • 12
  • 8
  • 11
  • 11
  • 5
  • 10
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Simona Šlehobrová
Karin Grofová
  • 11
  • 7
  • 12
  • 11
  • 0
  • 7
  • 11
  • 10
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Alexandra Pelcmanová
Vivien Éllö
  • 7
  • 3
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Simona Šlehobrová
Aneta Širučková
  • 3
  • 11
  • 7
  • 4
  • 0
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:6

Číslo zápasu: 9

Barbora Kapounová
Karin Grofová
  • 7
  • 7
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 8
  • 0
  • 0

1:2

Stav utkání po zápase: 2:7

další vzájemná utkání

MSK Gumotex Břeclav

MK Řeznovice

Extraliga žen / 22.01.2016 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Hodonín A 3 18:1 9
2. MSK Gumotex Břeclav 3 18:7 9
3. SK Frýdlant n.O. 3 14:8 7
4. SVS Hradec Králové 3 13:10 7
5. SK Dobré 3 6:16 5
6. MK Řeznovice 2 8:6 4
7. SKST Vlašim 2 6:7 4
8. SKST Baník Havířov 3 8:17 4
9. KST Hluk MP Dream 3 8:17 4
10. SKST Hodonín B 3 8:18 3