KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

ŽIVĚ

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 4. kolo / so 17.10 2015 / Začátek: 10:00

0:6

Vrchní rozhodčí: Ladislav Pavelek

Vyhrané sady: 7:18 / Vyhrané míčky: 195:258

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Michaela Keroušová
Karin Grofová
  • 10
  • 6
  • 3
  • 0
  • 0
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Veronika Poláková
Vivien Éllö
  • 4
  • 11
  • 5
  • 11
  • 10
  • 11
  • 4
  • 11
  • 9
  • 12

2:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Dagmar Pěnkavová
Aneta Širučková
  • 11
  • 9
  • 8
  • 11
  • 4
  • 9
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Veronika Poláková
Karin Grofová
  • 4
  • 4
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Michaela Keroušová
Aneta Širučková
  • 8
  • 9
  • 11
  • 11
  • 12
  • 11
  • 11
  • 8
  • 9
  • 14

2:3

Stav utkání po zápase: 0:5

Číslo zápasu: 6

Dagmar Pěnkavová
Vivien Éllö
  • 11
  • 6
  • 5
  • 5
  • 0
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:6

Číslo zápasu: 7

Veronika Poláková
Aneta Širučková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Dagmar Pěnkavová
Karin Grofová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Michaela Keroušová
Vivien Éllö
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MSK Gumotex Břeclav

SKST Vlašim

Extraliga žen / 23.01.2016 / 16:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK Gumotex Břeclav 4 24:7 12
2. SK Frýdlant n.O. 4 20:10 10
3. SKST Hodonín A 3 18:1 9
4. SK Dobré 4 12:19 8
5. SVS Hradec Králové 4 15:16 8
6. MK Řeznovice 3 14:8 7
7. SKST Baník Havířov 4 11:23 5
8. SKST Vlašim 3 6:13 5
9. KST Hluk MP Dream 4 10:23 5
10. SKST Hodonín B 3 8:18 3