KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 10. kolo / so 12.12 2015 / Začátek: 14:00

0:6

Vyhrané sady: 3:18 / Vyhrané míčky: 145:222

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Veronika Kmeťová
Vivien Éllö
  • 3
  • 5
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Solomiya Brateyko
Karin Grofová
  • 9
  • 9
  • 11
  • 11
  • 1
  • 11
  • 11
  • 4
  • 7
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Barbora Blechová
Aneta Širučková
  • 6
  • 8
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Solomiya Brateyko
Vivien Éllö
  • 6
  • 12
  • 3
  • 9
  • 0
  • 11
  • 10
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Veronika Kmeťová
Aneta Širučková
  • 3
  • 4
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:5

Číslo zápasu: 6

Barbora Blechová
Karin Grofová
  • 7
  • 7
  • 10
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:6

Číslo zápasu: 7

Solomiya Brateyko
Aneta Širučková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Barbora Blechová
Vivien Éllö
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Veronika Kmeťová
Karin Grofová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MSK Gumotex Břeclav

SKST Hodonín B

Extraliga žen / 12.03.2016 / 16:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Hodonín A 9 54:4 27
2. MSK Gumotex Břeclav 9 47:19 24
3. SK Frýdlant n.O. 9 44:25 23
4. SVS Hradec Králové 9 35:37 18
5. SK Dobré 9 31:42 18
6. MK Řeznovice 9 37:33 18
7. KST Hluk MP Dream 9 26:47 14
8. SKST Hodonín B 9 29:44 13
9. SKST Vlašim 9 22:45 13
10. SKST Baník Havířov 9 22:51 12