KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 10. kolo / so 12.12 2015 / Začátek: 14:00

6:0

Vyhrané sady: 21:2 / Vyhrané míčky: 251:121

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kateřina Pěnkavová
Markéta Ševčíková
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 6
  • 7
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Renata Štrbíková
Stanislava Slezáková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 5
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Lenka Harabaszová
Klára Malíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 6
  • 1
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Renata Štrbíková
Markéta Ševčíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 4
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Kateřina Pěnkavová
Klára Malíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 2
  • 3
  • 1
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Lenka Harabaszová
Stanislava Slezáková
  • 12
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 14
  • 3
  • 9
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Renata Štrbíková
Klára Malíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 4
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 7:0

Číslo zápasu: 8

Lenka Harabaszová
Markéta Ševčíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Kateřina Pěnkavová
Stanislava Slezáková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

KST Hluk MP Dream

SKST Hodonín A

Extraliga žen / 12.03.2016 / 10:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Hodonín A 9 54:4 27
2. MSK Gumotex Břeclav 9 47:19 24
3. SK Frýdlant n.O. 9 44:25 23
4. SVS Hradec Králové 9 35:37 18
5. SK Dobré 9 31:42 18
6. MK Řeznovice 9 37:33 18
7. KST Hluk MP Dream 9 26:47 14
8. SKST Hodonín B 9 29:44 13
9. SKST Vlašim 9 22:45 13
10. SKST Baník Havířov 9 22:51 12