KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 10. kolo / so 12.12 2015 / Začátek: 17:00

6:2

Asistent rozhodčího: Zdeněk Manda

Vyhrané sady: 21:10 / Vyhrané míčky: 308:253

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Hana Kubátová
Michaela Keroušová
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 10
  • 6
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Dagmar Ilievová
Dagmar Pěnkavová
  • 15
  • 7
  • 11
  • 11
  • 8
  • 13
  • 11
  • 7
  • 13
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Zdena Blašková
Veronika Poláková
  • 12
  • 11
  • 8
  • 11
  • 0
  • 10
  • 8
  • 11
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Dagmar Ilievová
Michaela Keroušová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 6
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Hana Kubátová
Veronika Poláková
  • 11
  • 11
  • 10
  • 4
  • 11
  • 6
  • 4
  • 12
  • 11
  • 5

3:2

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Zdena Blašková
Dagmar Pěnkavová
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 0
  • 6
  • 11
  • 3
  • 3
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Dagmar Ilievová
Veronika Poláková
  • 11
  • 7
  • 4
  • 4
  • 0
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Zdena Blašková
Michaela Keroušová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 8
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:2

Číslo zápasu: 9

Hana Kubátová
Dagmar Pěnkavová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Vlašim

SK Frýdlant n.O.

Extraliga žen / 12.03.2016 / 10:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Hodonín A 9 54:4 27
2. MSK Gumotex Břeclav 9 47:19 24
3. SK Frýdlant n.O. 9 44:25 23
4. SVS Hradec Králové 9 35:37 18
5. SK Dobré 9 31:42 18
6. MK Řeznovice 9 37:33 18
7. KST Hluk MP Dream 9 26:47 14
8. SKST Hodonín B 9 29:44 13
9. SKST Vlašim 9 22:45 13
10. SKST Baník Havířov 9 22:51 12