KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 11. kolo / pá 08.01 2016 / Začátek: 18:00

4:6

Vrchní rozhodčí: Ladislav Pavelek

Vyhrané sady: 18:22 / Vyhrané míčky: 334:363

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Veronika Poláková
Simona Šlehobrová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 6
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Michaela Keroušová
Alexandra Pelcmanová
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 8
  • 9
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Dagmar Pěnkavová
Kristýna Mikulcová
  • 3
  • 7
  • 11
  • 7
  • 0
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Michaela Keroušová
Simona Šlehobrová
  • 7
  • 11
  • 9
  • 8
  • 0
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Veronika Poláková
Kristýna Mikulcová
  • 9
  • 11
  • 11
  • 4
  • 3
  • 11
  • 7
  • 7
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Dagmar Pěnkavová
Alexandra Pelcmanová
  • 8
  • 11
  • 4
  • 11
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 7
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 3:3

Číslo zápasu: 7

Michaela Keroušová
Kristýna Mikulcová
  • 2
  • 6
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:4

Číslo zápasu: 8

Dagmar Pěnkavová
Simona Šlehobrová
  • 11
  • 4
  • 9
  • 11
  • 4
  • 8
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 3:5

Číslo zápasu: 9

Veronika Poláková
Alexandra Pelcmanová
  • 11
  • 4
  • 11
  • 11
  • 0
  • 6
  • 11
  • 5
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:5

Číslo zápasu: 10

Veronika Poláková Dagmar Pěnkavová
Kristýna Mikulcová Simona Šlehobrová
  • 9
  • 5
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 4:6

další vzájemná utkání

MK Řeznovice

SKST Vlašim

Extraliga žen / 02.10.2015 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Hodonín A 10 60:7 30
2. MSK Gumotex Břeclav 10 53:19 27
3. SK Frýdlant n.O. 10 50:27 26
4. MK Řeznovice 10 43:37 21
5. SVS Hradec Králové 10 38:43 19
6. SK Dobré 10 34:48 19
7. SKST Hodonín B 10 35:47 16
8. KST Hluk MP Dream 10 28:53 15
9. SKST Vlašim 10 26:51 14
10. SKST Baník Havířov 10 22:57 13