KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 17. kolo / ne 07.02 2016 / Začátek: 17:00

6:2

Asistent rozhodčího: Zdeněk Manda

Vyhrané sady: 22:9 / Vyhrané míčky: 305:236

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Dagmar Ilievová
Gabriela Štěpánová
  • 7
  • 11
  • 3
  • 11
  • 10
  • 11
  • 2
  • 11
  • 8
  • 12

2:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Zdena Blašková
Kamila Sikorová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 7
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Hana Kubátová
Nikita Petrovová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 6
  • 2
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Zdena Blašková
Gabriela Štěpánová
  • 7
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 10
  • 5
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Dagmar Ilievová
Nikita Petrovová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 6
  • 5
  • 13
  • 9
  • 8
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Hana Kubátová
Kamila Sikorová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 2
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Zdena Blašková
Nikita Petrovová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 8
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Hana Kubátová
Gabriela Štěpánová
  • 11
  • 11
  • 7
  • 6
  • 11
  • 8
  • 8
  • 11
  • 11
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 6:2

Číslo zápasu: 9

Dagmar Ilievová
Kamila Sikorová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Baník Havířov

SK Frýdlant n.O.

Extraliga žen / 20.11.2015 / 17:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Hodonín A 15 90:7 45
2. MSK Gumotex Břeclav 15 83:23 42
3. SK Frýdlant n.O. 16 74:52 38
4. MK Řeznovice 15 68:56 34
5. SVS Hradec Králové 16 70:62 33
6. SK Dobré 16 52:79 29
7. KST Hluk MP Dream 15 44:74 24
8. SKST Hodonín B 15 46:77 21
9. SKST Vlašim 15 37:79 21
10. SKST Baník Havířov 16 36:91 21