KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 11. kolo / pá 08.01 2016 / Začátek: 18:00

6:3

Vyhrané sady: 20:13 / Vyhrané míčky: 335:271

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Anežka Ilčíková
Olesia Stakhova
  • 8
  • 11
  • 3
  • 8
  • 0
  • 11
  • 6
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Kateřina Pěnkavová
Tereza Jirásková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 3
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Lenka Harabaszová
Karolína Mynářová
  • 11
  • 8
  • 12
  • 11
  • 14
  • 9
  • 11
  • 10
  • 13
  • 12

3:2

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Kateřina Pěnkavová
Olesia Stakhova
  • 11
  • 11
  • 14
  • 0
  • 0
  • 8
  • 2
  • 12
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Anežka Ilčíková
Karolína Mynářová
  • 5
  • 16
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 18
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Lenka Harabaszová
Tereza Jirásková
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 1
  • 7
  • 1
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Kateřina Pěnkavová
Karolína Mynářová
  • 15
  • 11
  • 8
  • 11
  • 0
  • 13
  • 9
  • 11
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Lenka Harabaszová
Olesia Stakhova
  • 9
  • 11
  • 5
  • 7
  • 0
  • 11
  • 4
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 5:3

Číslo zápasu: 9

Renata Štrbíková
Tereza Jirásková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 3
  • 2
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:3

další vzájemná utkání

SVS Hradec Králové

SKST Hodonín A

Extraliga žen / 11.10.2015 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Hodonín A 10 60:7 30
2. MSK Gumotex Břeclav 10 53:19 27
3. SK Frýdlant n.O. 10 50:27 26
4. MK Řeznovice 10 43:37 21
5. SVS Hradec Králové 10 38:43 19
6. SK Dobré 10 34:48 19
7. SKST Hodonín B 10 35:47 16
8. KST Hluk MP Dream 10 28:53 15
9. SKST Vlašim 10 26:51 14
10. SKST Baník Havířov 10 22:57 13