KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 16. kolo / so 06.02 2016 / Začátek: 10:00

6:3

Vrchní rozhodčí: Roman Klecker

Vyhrané sady: 22:11 / Vyhrané míčky: 316:260

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Alexandra Pelcmanová
Daniela Vítovcová
  • 7
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Kristýna Mikulcová
Andrea Macurová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 1
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Simona Šlehobrová
Miroslava Ságlová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 9
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Kristýna Mikulcová
Daniela Vítovcová
  • 11
  • 5
  • 11
  • 11
  • 0
  • 6
  • 11
  • 8
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Alexandra Pelcmanová
Miroslava Ságlová
  • 12
  • 11
  • 9
  • 11
  • 6
  • 10
  • 8
  • 11
  • 13
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Simona Šlehobrová
Andrea Macurová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 3
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Kristýna Mikulcová
Miroslava Ságlová
  • 5
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 2
  • 4
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Simona Šlehobrová
Daniela Vítovcová
  • 6
  • 11
  • 5
  • 14
  • 6
  • 11
  • 9
  • 11
  • 12
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 5:3

Číslo zápasu: 9

Alexandra Pelcmanová
Andrea Macurová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 5
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:3

další vzájemná utkání

SK Dobré

MK Řeznovice

Extraliga žen / 31.10.2015 / 17:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Hodonín A 14 84:7 42
2. MSK Gumotex Břeclav 14 77:22 39
3. SK Frýdlant n.O. 15 68:50 35
4. MK Řeznovice 14 62:54 31
5. SVS Hradec Králové 15 64:62 30
6. SK Dobré 15 51:73 28
7. KST Hluk MP Dream 14 44:68 23
8. SKST Hodonín B 14 44:71 20
9. SKST Vlašim 14 37:73 20
10. SKST Baník Havířov 15 34:85 20