KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 16. kolo / so 06.02 2016 / Začátek: 17:00

6:3

Vrchní rozhodčí: Vladimír Lesník

Vyhrané sady: 21:14 / Vyhrané míčky: 332:282

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Dagmar Ilievová
Barbora Blechová
  • 11
  • 9
  • 11
  • 12
  • 0
  • 7
  • 11
  • 5
  • 10
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Zdena Blašková
Veronika Kmeťová
  • 11
  • 11
  • 6
  • 9
  • 7
  • 6
  • 6
  • 11
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Hana Kubátová
Solomiya Brateyko
  • 10
  • 11
  • 6
  • 11
  • 11
  • 12
  • 6
  • 11
  • 4
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Zdena Blašková
Barbora Blechová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 4
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Dagmar Ilievová
Solomiya Brateyko
  • 4
  • 6
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Hana Kubátová
Veronika Kmeťová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 2
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Zdena Blašková
Solomiya Brateyko
  • 3
  • 10
  • 11
  • 7
  • 0
  • 11
  • 12
  • 8
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 4:3

Číslo zápasu: 8

Hana Kubátová
Barbora Blechová
  • 5
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 5
  • 8
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:3

Číslo zápasu: 9

Dagmar Ilievová
Veronika Kmeťová
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 0
  • 9
  • 11
  • 7
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 6:3

další vzájemná utkání

SKST Hodonín B

SK Frýdlant n.O.

Extraliga žen / 15.11.2015 / 12:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Hodonín A 14 84:7 42
2. MSK Gumotex Břeclav 14 77:22 39
3. SK Frýdlant n.O. 15 68:50 35
4. MK Řeznovice 14 62:54 31
5. SVS Hradec Králové 15 64:62 30
6. SK Dobré 15 51:73 28
7. KST Hluk MP Dream 14 44:68 23
8. SKST Hodonín B 14 44:71 20
9. SKST Vlašim 14 37:73 20
10. SKST Baník Havířov 15 34:85 20