KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 17. kolo / ne 21.02 2016 / Začátek: 15:00

6:0

Vyhrané sady: 21:4 / Vyhrané míčky: 276:187

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kateřina Pěnkavová
Dagmar Pěnkavová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 3
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Lenka Harabaszová
Michaela Keroušová
  • 11
  • 12
  • 8
  • 10
  • 11
  • 8
  • 10
  • 11
  • 12
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Anežka Ilčíková
Veronika Poláková
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 11
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Lenka Harabaszová
Dagmar Pěnkavová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 3
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Renata Štrbíková
Veronika Poláková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 5
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Anežka Ilčíková
Michaela Keroušová
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 9
  • 9
  • 13
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Lenka Harabaszová
Veronika Poláková
  • 15
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 13
  • 3
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 7:0

Číslo zápasu: 8

Anežka Ilčíková
Dagmar Pěnkavová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Renata Štrbíková
Michaela Keroušová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Vlašim

SKST Hodonín A

Extraliga žen / 14.11.2015 / 15:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Hodonín A 15 90:7 45
2. MSK Gumotex Břeclav 15 83:23 42
3. SK Frýdlant n.O. 16 74:52 38
4. MK Řeznovice 15 68:56 34
5. SVS Hradec Králové 16 70:62 33
6. SK Dobré 16 52:79 29
7. KST Hluk MP Dream 15 44:74 24
8. SKST Hodonín B 15 46:77 21
9. SKST Vlašim 15 37:79 21
10. SKST Baník Havířov 16 36:91 21