KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 17. kolo / čt 25.02 2016 / Začátek: 18:00

2:6

Vyhrané sady: 13:22 / Vyhrané míčky: 278:318

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Veronika Kmeťová
Barbora Kapounová
  • 4
  • 11
  • 7
  • 6
  • 0
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Markéta Ševčíková
Alexandra Pelcmanová
  • 11
  • 12
  • 9
  • 11
  • 0
  • 1
  • 10
  • 11
  • 2
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Barbora Blechová
Kristýna Mikulcová
  • 9
  • 2
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Markéta Ševčíková
Barbora Kapounová
  • 8
  • 11
  • 11
  • 9
  • 3
  • 11
  • 5
  • 4
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Veronika Kmeťová
Kristýna Mikulcová
  • 4
  • 4
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Barbora Blechová
Alexandra Pelcmanová
  • 10
  • 11
  • 9
  • 10
  • 0
  • 12
  • 7
  • 11
  • 12
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Markéta Ševčíková
Simona Šlehobrová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 2
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Barbora Blechová
Barbora Kapounová
  • 7
  • 2
  • 11
  • 11
  • 6
  • 11
  • 11
  • 6
  • 9
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:6

Číslo zápasu: 9

Veronika Kmeťová
Alexandra Pelcmanová
  • 11
  • 4
  • 4
  • 2
  • 0
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:7

další vzájemná utkání

MK Řeznovice

SKST Hodonín B

Extraliga žen / 05.12.2015 / 15:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Hodonín A 15 90:7 45
2. MSK Gumotex Břeclav 15 83:23 42
3. SK Frýdlant n.O. 16 74:52 38
4. MK Řeznovice 15 68:56 34
5. SVS Hradec Králové 16 70:62 33
6. SK Dobré 16 52:79 29
7. KST Hluk MP Dream 15 44:74 24
8. SKST Hodonín B 15 46:77 21
9. SKST Vlašim 15 37:79 21
10. SKST Baník Havířov 16 36:91 21