KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 18. kolo / so 20.02 2016 / Začátek: 17:00

6:2

Vrchní rozhodčí: Aleš Kovář

Vyhrané sady: 19:8 / Vyhrané míčky: 279:197

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Andrea Macurová
Klára Malíková
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 10
  • 8
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Daniela Vítovcová
Barbora Hnátková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 7
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Kateřina Rozínková
Stanislava Slezáková
  • 7
  • 7
  • 10
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Daniela Vítovcová
Klára Malíková
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0
  • 3
  • 3
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Andrea Macurová
Stanislava Slezáková
  • 11
  • 8
  • 8
  • 8
  • 0
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Kateřina Rozínková
Barbora Hnátková
  • 8
  • 11
  • 11
  • 12
  • 11
  • 11
  • 3
  • 8
  • 14
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Daniela Vítovcová
Stanislava Slezáková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 0
  • 2
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Kateřina Rozínková
Klára Malíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 2
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:2

Číslo zápasu: 9

Andrea Macurová
Barbora Hnátková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

KST Hluk MP Dream

SK Dobré

Extraliga žen / 20.11.2015 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Hodonín A 16 96:7 48
2. MSK Gumotex Břeclav 16 88:28 44
3. SK Frýdlant n.O. 16 74:52 38
4. MK Řeznovice 16 68:62 35
5. SVS Hradec Králové 17 75:67 35
6. SK Dobré 17 58:81 32
7. KST Hluk MP Dream 16 46:80 25
8. SKST Vlašim 16 43:81 24
9. SKST Hodonín B 16 48:83 22
10. SKST Baník Havířov 16 36:91 21