KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 19. kolo / pá 11.03 2016 / Začátek: 18:00

0:6

Vrchní rozhodčí: Vladislava Michalčíková

Vyhrané sady: 2:18 / Vyhrané míčky: 141:222

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Barbora Hnátková
Markéta Ševčíková
  • 5
  • 7
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Stanislava Slezáková
Solomiya Brateyko
  • 4
  • 6
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Klára Malíková
Veronika Kmeťová
  • 4
  • 4
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Stanislava Slezáková
Markéta Ševčíková
  • 11
  • 6
  • 10
  • 0
  • 0
  • 13
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Barbora Hnátková
Veronika Kmeťová
  • 13
  • 11
  • 11
  • 9
  • 5
  • 15
  • 8
  • 9
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:5

Číslo zápasu: 6

Klára Malíková
Solomiya Brateyko
  • 8
  • 4
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:6

Číslo zápasu: 7

Stanislava Slezáková
Veronika Kmeťová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Klára Malíková
Markéta Ševčíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Barbora Hnátková
Solomiya Brateyko
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Hodonín B

KST Hluk MP Dream

Extraliga žen / 13.12.2015 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Hodonín A 17 102:9 51
2. MSK Gumotex Břeclav 17 90:34 45
3. SK Frýdlant n.O. 17 80:56 41
4. MK Řeznovice 17 72:68 36
5. SVS Hradec Králové 18 76:73 36
6. SK Dobré 18 64:82 35
7. SKST Vlašim 17 48:86 26
8. KST Hluk MP Dream 17 46:86 26
9. SKST Hodonín B 17 54:83 25
10. SKST Baník Havířov 17 41:96 23