KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga mužů / 7. kolo / pá 21.10 2016 / Začátek: 18:00

4:0

Vyhrané sady: 12:6 / Vyhrané míčky: 192:163

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

David Reitšpies
Stanislav Kučera
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 8
  • 6
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Jakub Kleprlík
Petr Kaucký
  • 11
  • 11
  • 12
  • 5
  • 14
  • 8
  • 9
  • 14
  • 11
  • 12

3:2

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Ondřej Bajger
Jakub Němeček
  • 11
  • 10
  • 10
  • 11
  • 11
  • 5
  • 12
  • 12
  • 6
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Jakub Kleprlík
Stanislav Kučera
  • 12
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 10
  • 8
  • 13
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

David Reitšpies
Jakub Němeček
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 6

Ondřej Bajger
Petr Kaucký
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SF SK Kotlářka EN Praha

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 20.04.2017 / 18:00 /

SF SKK EL Niňo Praha

SF SK Kotlářka EN Praha

Extraliga mužů / 18.04.2017 / 18:00 /

SF SKK EL Niňo Praha

SF SK Kotlářka EN Praha

Extraliga mužů / 17.04.2017 / 18:00 /

SF SK Kotlářka EN Praha

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 16.02.2017 / 16:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TTC Ostrava 2016 7 27:7 26
2. SF SKK EL Niňo Praha 7 25:9 22
3. DTJ Hradec Králové 7 24:12 21
4. TJ Ostrava KST 7 23:13 21
5. SK TTC Františkovy Lázně 7 20:14 19
6. SKST DencoHappel Liberec 7 18:20 16
7. SKST Charvát Baník Havířov 7 14:21 15
8. SF SK Kotlářka EN Praha 7 14:19 15
9. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 7 21:18 16
10. TTC Elizza Praha 7 13:21 14
11. KT Praha 7 5:27 8
12. TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 7 5:28 7