KONEC

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 12.05.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 13.05.2022 / 18:00

KONEC

HB Ostrov H.Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 19.05.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.05.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 22.05.2022 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.05.2022 / 18:00

Extraliga mužů 2016/2017

nejúspěšnější hráč

Antonín Gavlas

93.94 %

VÍCE

žebříček hráčů

P. HRÁČ ÚSP
1. Antonín Gavlas 93.94 %
2. Jakub Kleprlík 90.63 %
3. Martin Olejník 85.71 %
4. Tomáš Tregler 80.95 %
5. David Reitšpies 80 %
VÍCE

NEJVÍCE VÝHER

P. HRÁČ VÝHER
1. Martin Olejník 36
2. Jakub Crha 36
3. Tomáš Tregler 34
4. Antonín Gavlas 31
5. Jakub Kleprlík 29
VÍCE

SÉRIE VÝHER

TTC Ostrava 2016

14

VÍCE

AKTUÁLNÍ UTKÁNÍ

TTC Elizza Praha

KT Praha

Extraliga mužů / 28.04.2017 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

TTC Elizza Praha

Extraliga mužů / 29.04.2017 / 12:00 /

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

KT Praha

Extraliga mužů / 29.04.2017 / 16:00 /

PŘEHLED UTKÁNÍ

TABULKA

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TTC Ostrava 2016 22 83:25 81
2. SF SKK EL Niňo Praha 22 82:23 79
3. SK TTC Františkovy Lázně 22 71:33 70
4. TJ Ostrava KST 22 69:46 64
5. DTJ Hradec Králové 22 69:46 61
6. SKST Charvát Baník Havířov 22 51:57 53
7. SF SK Kotlářka EN Praha 22 48:56 51
8. SKST DencoHappel Liberec 22 42:68 42
9. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 28 64:85 54
10. KT Praha 28 53:92 50
11. TTC Elizza Praha 28 54:91 50
12. TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 28 38:102 39
kompletní tabulka

TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI - celková

P DRUŽSTVO pu v r P K Skóre B
1. TTC Ostrava 2016 22 19 2 1 0 83:25 81
2. SF SKK EL Niňo Praha 22 18 3 1 0 82:23 79
3. SK TTC Františkovy Lázně 22 16 1 4 1 71:33 70
4. TJ Ostrava KST 22 13 3 6 0 69:46 64
5. DTJ Hradec Králové 22 11 6 5 0 69:46 61
6. SKST Charvát Baník Havířov 22 9 4 9 0 51:57 53
7. SF SK Kotlářka EN Praha 22 9 2 11 0 48:56 51
8. SKST DencoHappel Liberec 22 6 2 14 0 42:68 42
9. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 28 6 8 14 0 64:85 54
10. KT Praha 28 5 7 16 0 53:92 50
11. TTC Elizza Praha 28 5 7 16 0 54:91 50
12. TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 28 2 5 21 0 38:102 39

1. kolo

TTC Ostrava 2016

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 26.08.2016 / 18:00 /

SF SKK EL Niňo Praha

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

Extraliga mužů / 26.08.2016 / 18:00 /

SF SK Kotlářka EN Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 26.08.2016 / 18:00 /

KT Praha

TTC Elizza Praha

Extraliga mužů / 27.08.2016 / 15:00 /

SK TTC Františkovy Lázně

SKST DencoHappel Liberec

Extraliga mužů / 27.08.2016 / 17:00 /

DTJ Hradec Králové

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 28.08.2016 / 10:00 /

2. kolo

SF SKK EL Niňo Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 27.08.2016 / 14:00 /

SF SK Kotlářka EN Praha

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

Extraliga mužů / 27.08.2016 / 14:00 /

TTC Ostrava 2016

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 27.08.2016 / 16:00 /

DTJ Hradec Králové

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 27.08.2016 / 16:00 /

KT Praha

SKST DencoHappel Liberec

Extraliga mužů / 28.08.2016 / 10:00 /

SK TTC Františkovy Lázně

TTC Elizza Praha

Extraliga mužů / 28.08.2016 / 15:00 /

3. kolo

SKST Charvát Baník Havířov

SF SK Kotlářka EN Praha

Extraliga mužů / 09.09.2016 / 16:30 /

TTC Elizza Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 09.09.2016 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 09.09.2016 / 18:00 /

SKST DencoHappel Liberec

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

Extraliga mužů / 09.09.2016 / 18:00 /

KT Praha

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 10.09.2016 / 15:00 /

SK TTC Františkovy Lázně

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 10.09.2016 / 17:00 /

4. kolo

SKST DencoHappel Liberec

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 08.09.2016 / 18:00 /

TTC Elizza Praha

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

Extraliga mužů / 10.09.2016 / 10:30 /

TJ Ostrava KST

SF SK Kotlářka EN Praha

Extraliga mužů / 10.09.2016 / 14:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 10.09.2016 / 14:00 /

KT Praha

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 11.09.2016 / 10:00 /

SK TTC Františkovy Lázně

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 11.09.2016 / 15:00 /

5. kolo

SKST Charvát Baník Havířov

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 28.09.2016 / 19:00 /

SF SKK EL Niňo Praha

SK TTC Františkovy Lázně

Extraliga mužů / 30.09.2016 / 18:00 /

SF SK Kotlářka EN Praha

KT Praha

Extraliga mužů / 30.09.2016 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

Extraliga mužů / 30.09.2016 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

TTC Elizza Praha

Extraliga mužů / 30.09.2016 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

SKST DencoHappel Liberec

Extraliga mužů / 02.10.2016 / 10:00 /

6. kolo

SF SK Kotlářka EN Praha

SK TTC Františkovy Lázně

Extraliga mužů / 29.09.2016 / 17:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

Extraliga mužů / 29.09.2016 / 19:00 /

TJ Ostrava KST

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 29.09.2016 / 19:00 /

SF SKK EL Niňo Praha

KT Praha

Extraliga mužů / 01.10.2016 / 14:00 /

TTC Ostrava 2016

SKST DencoHappel Liberec

Extraliga mužů / 01.10.2016 / 16:00 /

DTJ Hradec Králové

TTC Elizza Praha

Extraliga mužů / 01.10.2016 / 16:00 /

7. kolo

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 07.10.2016 / 18:30 /

TJ Ostrava KST

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 14.10.2016 / 18:00 /

SKST DencoHappel Liberec

TTC Elizza Praha

Extraliga mužů / 14.10.2016 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 14.10.2016 / 20:00 /

SK TTC Františkovy Lázně

KT Praha

Extraliga mužů / 15.10.2016 / 17:00 /

SF SKK EL Niňo Praha

SF SK Kotlářka EN Praha

Extraliga mužů / 21.10.2016 / 18:00 /

8. kolo

SF SKK EL Niňo Praha

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 06.11.2016 / 15:00 /

SKST DencoHappel Liberec

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 11.11.2016 / 18:00 /

TTC Elizza Praha

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 11.11.2016 / 18:00 /

KT Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 12.11.2016 / 15:00 /

SK TTC Františkovy Lázně

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

Extraliga mužů / 12.11.2016 / 17:00 /

DTJ Hradec Králové

SF SK Kotlářka EN Praha

Extraliga mužů / 13.11.2016 / 10:00 /

9. kolo

SF SK Kotlářka EN Praha

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 07.11.2016 / 18:00 /

SKST DencoHappel Liberec

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 12.11.2016 / 10:00 /

TTC Elizza Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 12.11.2016 / 10:30 /

DTJ Hradec Králové

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 12.11.2016 / 16:00 /

KT Praha

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

Extraliga mužů / 13.11.2016 / 10:00 /

SK TTC Františkovy Lázně

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 13.11.2016 / 15:00 /

10. kolo

TJ Ostrava KST

SK TTC Františkovy Lázně

Extraliga mužů / 09.12.2016 / 18:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

KT Praha

Extraliga mužů / 09.12.2016 / 18:00 /

SF SKK EL Niňo Praha

SKST DencoHappel Liberec

Extraliga mužů / 09.12.2016 / 18:00 /

SF SK Kotlářka EN Praha

TTC Elizza Praha

Extraliga mužů / 09.12.2016 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 17.12.2016 / 12:00 /

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 17.12.2016 / 16:00 /

11. kolo

TJ Ostrava KST

KT Praha

Extraliga mužů / 10.12.2016 / 14:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

SK TTC Františkovy Lázně

Extraliga mužů / 10.12.2016 / 14:00 /

SF SKK EL Niňo Praha

TTC Elizza Praha

Extraliga mužů / 10.12.2016 / 14:00 /

SF SK Kotlářka EN Praha

SKST DencoHappel Liberec

Extraliga mužů / 10.12.2016 / 14:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 18.12.2016 / 10:00 /

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 18.12.2016 / 14:00 /

12. kolo

SKST Charvát Baník Havířov

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 06.01.2017 / 16:30 /

SKST DencoHappel Liberec

SK TTC Františkovy Lázně

Extraliga mužů / 06.01.2017 / 18:00 /

TTC Elizza Praha

KT Praha

Extraliga mužů / 06.01.2017 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 06.01.2017 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

SF SK Kotlářka EN Praha

Extraliga mužů / 07.01.2017 / 12:00 /

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 07.01.2017 / 16:00 /

13. kolo

SKST DencoHappel Liberec

KT Praha

Extraliga mužů / 07.01.2017 / 10:00 /

TTC Elizza Praha

SK TTC Františkovy Lázně

Extraliga mužů / 07.01.2017 / 10:30 /

SKST Charvát Baník Havířov

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 07.01.2017 / 14:00 /

TJ Ostrava KST

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 07.01.2017 / 14:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 08.01.2017 / 10:00 /

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

SF SK Kotlářka EN Praha

Extraliga mužů / 08.01.2017 / 14:00 /

14. kolo

SF SKK EL Niňo Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 11.01.2017 / 17:00 /

SF SK Kotlářka EN Praha

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 13.01.2017 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

SK TTC Františkovy Lázně

Extraliga mužů / 13.01.2017 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

TTC Elizza Praha

Extraliga mužů / 14.01.2017 / 12:00 /

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

SKST DencoHappel Liberec

Extraliga mužů / 14.01.2017 / 16:00 /

DTJ Hradec Králové

KT Praha

Extraliga mužů / 15.01.2017 / 10:00 /

15. kolo

SF SK Kotlářka EN Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 10.01.2017 / 16:30 /

TTC Ostrava 2016

KT Praha

Extraliga mužů / 14.01.2017 / 14:00 /

SF SKK EL Niňo Praha

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 14.01.2017 / 14:00 /

DTJ Hradec Králové

SK TTC Františkovy Lázně

Extraliga mužů / 14.01.2017 / 16:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

SKST DencoHappel Liberec

Extraliga mužů / 15.01.2017 / 10:00 /

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

TTC Elizza Praha

Extraliga mužů / 15.01.2017 / 14:00 /

16. kolo

SKST DencoHappel Liberec

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 03.02.2017 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 04.02.2017 / 12:00 /

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 04.02.2017 / 16:00 /

SK TTC Františkovy Lázně

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 09.02.2017 / 18:00 /

KT Praha

SF SK Kotlářka EN Praha

Extraliga mužů / 24.02.2017 / 18:00 /

TTC Elizza Praha

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 26.02.2017 / 14:30 /

17. kolo

SKST DencoHappel Liberec

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 04.02.2017 / 10:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 05.02.2017 / 10:00 /

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 05.02.2017 / 14:00 /

SK TTC Františkovy Lázně

SF SK Kotlářka EN Praha

Extraliga mužů / 10.02.2017 / 18:00 /

KT Praha

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 26.02.2017 / 10:00 /

TTC Elizza Praha

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 26.02.2017 / 10:30 /

18. kolo

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

Extraliga mužů / 20.01.2017 / 18:45 /

SF SK Kotlářka EN Praha

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 16.02.2017 / 16:30 /

SKST Charvát Baník Havířov

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 24.02.2017 / 18:00 /

TTC Elizza Praha

SKST DencoHappel Liberec

Extraliga mužů / 24.02.2017 / 18:00 /

KT Praha

SK TTC Františkovy Lázně

Extraliga mužů / 25.02.2017 / 15:00 /

DTJ Hradec Králové

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 25.02.2017 / 16:00 /

19. kolo

TTC Ostrava 2016

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 09.03.2017 / 18:00 /

SF SK Kotlářka EN Praha

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 17.03.2017 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

SKST DencoHappel Liberec

Extraliga mužů / 17.03.2017 / 18:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

TTC Elizza Praha

Extraliga mužů / 17.03.2017 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

KT Praha

Extraliga mužů / 18.03.2017 / 12:00 /

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

SK TTC Františkovy Lázně

Extraliga mužů / 18.03.2017 / 16:00 /

20. kolo

TTC Ostrava 2016

SF SK Kotlářka EN Praha

Extraliga mužů / 10.03.2017 / 18:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

SKST DencoHappel Liberec

Extraliga mužů / 18.03.2017 / 10:00 /

SF SKK EL Niňo Praha

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 18.03.2017 / 14:00 /

TJ Ostrava KST

TTC Elizza Praha

Extraliga mužů / 18.03.2017 / 14:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

SK TTC Františkovy Lázně

Extraliga mužů / 19.03.2017 / 10:00 /

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

KT Praha

Extraliga mužů / 19.03.2017 / 14:00 /

21. kolo

TTC Elizza Praha

SF SK Kotlářka EN Praha

Extraliga mužů / 31.03.2017 / 18:00 /

SKST DencoHappel Liberec

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 01.04.2017 / 14:00 /

KT Praha

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 01.04.2017 / 14:00 /

TTC Ostrava 2016

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

Extraliga mužů / 01.04.2017 / 14:00 /

SK TTC Františkovy Lázně

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 01.04.2017 / 14:00 /

DTJ Hradec Králové

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 01.04.2017 / 16:00 /

22. kolo

DTJ Hradec Králové

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

Extraliga mužů / 31.03.2017 / 17:30 /

KT Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 31.03.2017 / 18:00 /

SKST DencoHappel Liberec

SF SK Kotlářka EN Praha

Extraliga mužů / 02.04.2017 / 10:00 /

SK TTC Františkovy Lázně

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 02.04.2017 / 10:00 /

TTC Elizza Praha

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 02.04.2017 / 10:00 /

TTC Ostrava 2016

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 02.04.2017 / 10:00 /

23. kolo

KT Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 15.04.2017 / 14:00 /

TTC Elizza Praha

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

Extraliga mužů / 15.04.2017 / 14:00 /

24. kolo

KT Praha

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

Extraliga mužů / 16.04.2017 / 10:00 /

TTC Elizza Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 16.04.2017 / 10:30 /

25. kolo

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

Extraliga mužů / 14.04.2017 / 10:00 /

KT Praha

TTC Elizza Praha

Extraliga mužů / 14.04.2017 / 18:00 /

26. kolo

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 14.04.2017 / 13:00 /

TTC Elizza Praha

KT Praha

Extraliga mužů / 28.04.2017 / 18:00 /

27. kolo

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

TTC Elizza Praha

Extraliga mužů / 29.04.2017 / 12:00 /

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

KT Praha

Extraliga mužů / 29.04.2017 / 16:00 /

28. kolo

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

KT Praha

Extraliga mužů / 30.04.2017 / 10:00 /

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

TTC Elizza Praha

Extraliga mužů / 30.04.2017 / 14:00 /

1/1/1. kolo

TJ Ostrava KST

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 17.04.2017 / 18:00 /

SK TTC Františkovy Lázně

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 17.04.2017 / 18:00 /

SF SKK EL Niňo Praha

SF SK Kotlářka EN Praha

Extraliga mužů / 17.04.2017 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

SKST DencoHappel Liberec

Extraliga mužů / 17.04.2017 / 18:00 /

1/1/2. kolo

SF SKK EL Niňo Praha

SF SK Kotlářka EN Praha

Extraliga mužů / 18.04.2017 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

SKST DencoHappel Liberec

Extraliga mužů / 18.04.2017 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 18.04.2017 / 18:00 /

SK TTC Františkovy Lázně

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 18.04.2017 / 18:00 /

1/1/3. kolo

SF SK Kotlářka EN Praha

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 20.04.2017 / 18:00 /

SKST DencoHappel Liberec

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 20.04.2017 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 20.04.2017 / 18:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

SK TTC Františkovy Lázně

Extraliga mužů / 20.04.2017 / 18:00 /

1/1/4. kolo

SKST Charvát Baník Havířov

SK TTC Františkovy Lázně

Extraliga mužů / 21.04.2017 / 16:00 /

DTJ Hradec Králové

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 21.04.2017 / 18:00 /

1/1/5. kolo

SK TTC Františkovy Lázně

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 24.04.2017 / 18:00 /

1/2/1. kolo

SF SKK EL Niňo Praha

SK TTC Františkovy Lázně

Extraliga mužů / 01.05.2017 / 17:00 /

TTC Ostrava 2016

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 01.05.2017 / 18:00 /

1/2/2. kolo

SF SKK EL Niňo Praha

SK TTC Františkovy Lázně

Extraliga mužů / 02.05.2017 / 17:00 /

TTC Ostrava 2016

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 02.05.2017 / 18:00 /

1/2/3. kolo

DTJ Hradec Králové

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 05.05.2017 / 18:00 /

SK TTC Františkovy Lázně

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 05.05.2017 / 18:00 /

1/2/4. kolo

SK TTC Františkovy Lázně

SF SKK EL Niňo Praha

Extraliga mužů / 06.05.2017 / 19:30 /

1/3/1. kolo

TTC Ostrava 2016

SK TTC Františkovy Lázně

Extraliga mužů / 12.05.2017 / 18:00 /

1/3/2. kolo

TTC Ostrava 2016

SK TTC Františkovy Lázně

Extraliga mužů / 13.05.2017 / 18:00 /

1/3/3. kolo

SK TTC Františkovy Lázně

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 15.05.2017 / 18:00 /

Extraliga mužů

vedoucí soutěže

Henžel Miroslav

+420 724 049092

henzel.miroslav@seznam.cz
ADRESA

Ostrava-Jih, Dubina, Václava Jiřikovského 165/23

DTJ Hradec Králové

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Lučan Martin

+420 604 157410

lucanm@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Super-P, plast, bílá

Stoly: Butterfly, Centerfold, zelená

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

U Labe 427/1, 50002 Hradec Králové

KT Praha

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Javůrek Petr

+420 603 440575

radek.truhlar@ttt.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Nittaku Premium 40+, plast, bí

Stoly: Butterfly, Centerfold, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-Vršovice

SF SK Kotlářka EN Praha

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Kaucký Petr

+420 603 458643

petrkaucky@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Tibhar 40+ Syntt, plast, bílá

Stoly: Tibhar, Smash 28, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Stadion mládeže Kotlářka (Ex), Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6

SF SKK EL Niňo Praha

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Plachý Josef

+420 731 555738

plachyjosef@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Tibhar 40+ Syntt, plast, bílá

Stoly: Tibhar, Smash 28, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Stadion mládeže Kotlářka (Ex), Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6

SK TTC Františkovy Lázně

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Gavlas Petr

+420 734 436716

petr.gavlas@email.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola FLASH, plast, bílá

Stoly: Joola, 3000 SC, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SKST Charvát Baník Havířov

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Endal Nikolas

+420 603 722478

skst.banikhavirov@tiscali.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Tibhar SL, plast, Bílá

Stoly: Joola, 3000 SC, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SKST DencoHappel Liberec

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Medek Josef

+420 724 090930

medek@warmnis.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Flash plast bílé ***

Stoly: Butterfly, Centerfold, zelená

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec

TJ Ostrava KST

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Bajger Zbyněk

+420 606 455957

zbynekbajger@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: JOOLA FLASH, plast, bílá

Stoly: Andro, Magnum SC, Modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská Ostrava

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Lebeda Michal st.

+420 602 412368

uslebeda@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Xushaofa, plast, bílá

Stoly: Butterfly, Centerfold, Modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Lebeda Michal st.

+420 602 412368

uslebeda@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Butterfly, plast, bílá

Stoly: Butterfly, Centerfold, Modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové

TTC Elizza Praha

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Fausek Jiří

+420 602 513057

fausek@sjm-pinec.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Butterfly 40+G, plast, bílá

Stoly: JOOLA, 3000 SC, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00

TTC Ostrava 2016

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Pavlovský Lukáš

+420 739 424582

info@ttc-ostrava.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Butterfly G40, plast, bílá

Stoly: Butterfly, Centerfold 25, modr

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava