KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 6. kolo / čt 29.09 2016 / Začátek: 19:00

4:1

Vrchní rozhodčí: Lumír Jalůvka

Vyhrané sady: 13:5 / Vyhrané míčky: 172:134

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Roman Rezetka
Martin Pavlica
  • 11
  • 9
  • 5
  • 1
  • 0
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Marek Čihák
Vlastimil Buben
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0
  • 6
  • 6
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Ivan Karabec
Jan Mokrejš
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 10
  • 2
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Marek Čihák
Martin Pavlica
  • 11
  • 7
  • 5
  • 11
  • 11
  • 3
  • 11
  • 11
  • 8
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Roman Rezetka
Jan Mokrejš
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 7
  • 1
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Ivan Karabec
Vlastimil Buben
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 05.02.2017 / 14:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TTC Ostrava 2016 6 24:4 24
2. DTJ Hradec Králové 6 21:9 19
3. SF SKK EL Niňo Praha 6 21:9 18
4. TJ Ostrava KST 6 19:13 17
5. SK TTC Františkovy Lázně 6 16:13 15
6. SKST Charvát Baník Havířov 6 14:17 14
7. SF SK Kotlářka EN Praha 6 14:15 14
8. SKST DencoHappel Liberec 6 14:19 12
9. TTC Elizza Praha 6 12:17 13
10. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 6 17:18 12
11. KT Praha 6 4:23 7
12. TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 6 5:24 6