KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 9. kolo / ne 13.11 2016 / Začátek: 10:00

4:1

Vyhrané sady: 13:8 / Vyhrané míčky: 208:178

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Tomáš Havlík
Martin Pavlica
  • 11
  • 10
  • 5
  • 9
  • 0
  • 7
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Jindřich Panský
Tomáš Hort
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 0
  • 5
  • 11
  • 8
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Petr Javůrek
Vlastimil Buben
  • 4
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 11
  • 3
  • 11
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Jindřich Panský
Martin Pavlica
  • 11
  • 11
  • 9
  • 9
  • 11
  • 8
  • 8
  • 11
  • 11
  • 5

3:2

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Tomáš Havlík
Vlastimil Buben
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 6
  • 9
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Petr Javůrek
Tomáš Hort
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

KT Praha

Extraliga mužů / 29.04.2017 / 16:00 /

KT Praha

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

Extraliga mužů / 16.04.2017 / 10:00 /

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

KT Praha

Extraliga mužů / 19.03.2017 / 14:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TTC Ostrava 2016 9 32:12 31
2. SF SKK EL Niňo Praha 9 33:11 30
3. TJ Ostrava KST 9 31:16 29
4. SK TTC Františkovy Lázně 9 28:14 27
5. DTJ Hradec Králové 9 29:18 26
6. SKST Charvát Baník Havířov 9 20:27 19
7. SKST DencoHappel Liberec 9 22:27 19
8. SF SK Kotlářka EN Praha 9 17:27 17
9. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 9 25:23 21
10. TTC Elizza Praha 9 18:28 17
11. KT Praha 9 10:32 13
12. TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 9 6:36 9