KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga mužů / 10. kolo / so 17.12 2016 / Začátek: 16:00

0:4

Rozhodčí: Petr Sedláček

Vyhrané sady: 2:12 / Vyhrané míčky: 102:152

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Tomáš Hort
Tomáš Tregler
  • 6
  • 4
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Vlastimil Buben
Petr Korbel
  • 12
  • 4
  • 9
  • 8
  • 0
  • 10
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Martin Pavlica
Aleksandar Karakaševič
  • 11
  • 3
  • 9
  • 4
  • 0
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Vlastimil Buben
Tomáš Tregler
  • 9
  • 10
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Tomáš Hort
Aleksandar Karakaševič
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 6

Martin Pavlica
Petr Korbel
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 7

Martin Pavlica Vlastimil Buben
Tomáš Tregler Petr Korbel
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TTC Ostrava 2016

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

Extraliga mužů / 01.04.2017 / 14:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TTC Ostrava 2016 10 36:12 35
2. SF SKK EL Niňo Praha 10 37:11 34
3. SK TTC Františkovy Lázně 10 32:16 31
4. TJ Ostrava KST 10 33:20 30
5. DTJ Hradec Králové 10 32:21 28
6. SKST Charvát Baník Havířov 10 24:29 23
7. SF SK Kotlářka EN Praha 10 21:27 21
8. SKST DencoHappel Liberec 10 22:31 20
9. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 10 28:26 23
10. TTC Elizza Praha 10 18:32 18
11. KT Praha 10 12:36 14
12. TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 10 6:40 10