KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

ŽIVĚ

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga mužů / 11. kolo / ne 18.12 2016 / Začátek: 10:00

1:4

Rozhodčí: Petr Sedláček

Vyhrané sady: 4:13 / Vyhrané míčky: 113:180

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Jakub Crha
Tomáš Tregler
  • 12
  • 12
  • 8
  • 11
  • 0
  • 10
  • 10
  • 11
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Michal Lebeda
Petr Korbel
  • 2
  • 6
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Jakub Hrunka
Aleksandar Karakaševič
  • 10
  • 6
  • 1
  • 0
  • 0
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Michal Lebeda
Tomáš Tregler
  • 4
  • 5
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Jakub Crha
Aleksandar Karakaševič
  • 4
  • 11
  • 5
  • 8
  • 0
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Jakub Hrunka
Petr Korbel
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 7

Jakub Crha Martin Hanák
Tomáš Tregler Petr Korbel
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TTC Ostrava 2016

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 02.04.2017 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TTC Ostrava 2016 11 40:13 39
2. SF SKK EL Niňo Praha 11 41:11 38
3. SK TTC Františkovy Lázně 11 36:16 35
4. TJ Ostrava KST 11 37:22 34
5. DTJ Hradec Králové 11 36:22 32
6. SF SK Kotlářka EN Praha 11 25:27 25
7. SKST Charvát Baník Havířov 11 24:33 24
8. SKST DencoHappel Liberec 11 22:35 21
9. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 11 29:30 24
10. TTC Elizza Praha 11 18:36 19
11. KT Praha 11 14:40 15
12. TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 11 7:44 11