KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 11. kolo / so 10.12 2016 / Začátek: 14:00

0:4

Asistent rozhodčího: Zdeněk Manda

Vyhrané sady: 3:12 / Vyhrané míčky: 121:160

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Ivan Karabec
Romualdo Manna
  • 3
  • 6
  • 10
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Roman Rezetka
Tomáš Pavelka
  • 11
  • 4
  • 5
  • 0
  • 0
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Marek Čihák
Antonín Gavlas
  • 9
  • 11
  • 7
  • 5
  • 0
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Roman Rezetka
Romualdo Manna
  • 11
  • 12
  • 7
  • 11
  • 9
  • 6
  • 14
  • 11
  • 7
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Ivan Karabec
Antonín Gavlas
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 6

Marek Čihák
Tomáš Pavelka
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SK TTC Františkovy Lázně

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 24.04.2017 / 18:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

SK TTC Františkovy Lázně

Extraliga mužů / 21.04.2017 / 16:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

SK TTC Františkovy Lázně

Extraliga mužů / 20.04.2017 / 18:00 /

SK TTC Františkovy Lázně

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 18.04.2017 / 18:00 /

SK TTC Františkovy Lázně

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga mužů / 17.04.2017 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TTC Ostrava 2016 11 40:13 39
2. SF SKK EL Niňo Praha 11 41:11 38
3. SK TTC Františkovy Lázně 11 36:16 35
4. TJ Ostrava KST 11 37:22 34
5. DTJ Hradec Králové 11 36:22 32
6. SF SK Kotlářka EN Praha 11 25:27 25
7. SKST Charvát Baník Havířov 11 24:33 24
8. SKST DencoHappel Liberec 11 22:35 21
9. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 11 29:30 24
10. TTC Elizza Praha 11 18:36 19
11. KT Praha 11 14:40 15
12. TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 11 7:44 11