KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 12. kolo / so 07.01 2017 / Začátek: 12:00

0:4

Rozhodčí: Roman Šlechta

Vyhrané sady: 3:12 / Vyhrané míčky: 119:150

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Jakub Crha
Stanislav Kučera
  • 11
  • 7
  • 11
  • 9
  • 7
  • 6
  • 11
  • 5
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Michal Lebeda
Jakub Němeček
  • 7
  • 7
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Karel Brát
Petr Kaucký
  • 12
  • 6
  • 7
  • 0
  • 0
  • 14
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Michal Lebeda
Stanislav Kučera
  • 5
  • 11
  • 5
  • 6
  • 0
  • 11
  • 4
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Jakub Crha
Petr Kaucký
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 6

Karel Brát
Jakub Němeček
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 7

Jakub Crha Michal Lebeda
Petr Kaucký Jakub Němeček
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SF SK Kotlářka EN Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 L

Extraliga mužů / 26.08.2016 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TTC Ostrava 2016 12 44:14 43
2. SF SKK EL Niňo Praha 12 45:13 42
3. SK TTC Františkovy Lázně 12 40:16 39
4. DTJ Hradec Králové 12 40:22 36
5. TJ Ostrava KST 12 38:26 35
6. SF SK Kotlářka EN Praha 12 29:27 29
7. SKST Charvát Baník Havířov 12 24:37 25
8. SKST DencoHappel Liberec 12 22:39 22
9. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 12 29:34 25
10. TTC Elizza Praha 12 21:39 21
11. KT Praha 12 17:43 17
12. TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 12 9:48 12