KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 13. kolo / so 07.01 2017 / Začátek: 14:00

3:3

Asistent rozhodčího: Vlasta Svobodová

Vyhrané sady: 11:11 / Vyhrané míčky: 197:190

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Jiří Martinko
Martin Olejník
  • 4
  • 4
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Josef Šimončík
Martin Koblížek
  • 11
  • 9
  • 7
  • 11
  • 11
  • 4
  • 11
  • 11
  • 7
  • 13

2:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Miroslav Bindač
David Palkovský
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 9
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Josef Šimončík
Martin Olejník
  • 8
  • 1
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Jiří Martinko
David Palkovský
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 4
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Miroslav Bindač
Martin Koblížek
  • 8
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 3
  • 11
  • 5
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 3:3

další vzájemná utkání

DTJ Hradec Králové

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 21.04.2017 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 20.04.2017 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 18.04.2017 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

DTJ Hradec Králové

Extraliga mužů / 17.04.2017 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 27.08.2016 / 16:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TTC Ostrava 2016 13 48:15 47
2. SF SKK EL Niňo Praha 13 49:14 46
3. SK TTC Františkovy Lázně 13 44:16 43
4. DTJ Hradec Králové 13 43:25 38
5. TJ Ostrava KST 13 41:29 37
6. SF SK Kotlářka EN Praha 13 33:27 33
7. SKST Charvát Baník Havířov 13 25:41 26
8. SKST DencoHappel Liberec 13 26:39 26
9. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 13 30:38 26
10. TTC Elizza Praha 13 21:43 22
11. KT Praha 13 17:47 18
12. TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 13 9:52 13