KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 16. kolo / so 04.02 2017 / Začátek: 16:00

1:4

Vrchní rozhodčí: Miloš Šlapák

Vyhrané sady: 5:12 / Vyhrané míčky: 144:174

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Tomáš Hort
Patrik Klos
  • 9
  • 9
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Vlastimil Buben
Miroslav Bindač
  • 12
  • 7
  • 11
  • 4
  • 7
  • 10
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Jan Hýbl
Jiří Martinko
  • 7
  • 7
  • 1
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Vlastimil Buben
Josef Šimončík
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 6
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Tomáš Hort
Jiří Martinko
  • 11
  • 8
  • 9
  • 0
  • 0
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Jan Hýbl
Miroslav Bindač
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TJ Ostrava KST

TJ Sokol Pražské Předměstí HK

Extraliga mužů / 30.09.2016 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TTC Ostrava 2016 16 60:18 59
2. SF SKK EL Niňo Praha 16 61:16 58
3. SK TTC Františkovy Lázně 16 50:25 49
4. DTJ Hradec Králové 16 51:33 45
5. TJ Ostrava KST 16 47:38 43
6. SF SK Kotlářka EN Praha 16 41:34 42
7. SKST Charvát Baník Havířov 16 34:46 35
8. SKST DencoHappel Liberec 16 34:48 33
9. TTC Elizza Praha 16 31:51 30
10. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 16 35:50 29
11. KT Praha 16 20:59 21
12. TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 16 16:62 18