KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 17. kolo / ne 26.02 2017 / Začátek: 10:30

1:4

Vrchní rozhodčí: Stanislav Hanek

Vyhrané sady: 4:12 / Vyhrané míčky: 123:166

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Peter Turček
Tomáš Tregler
  • 1
  • 4
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Samuel Kalužný
Lukáš Pavlovský
  • 11
  • 11
  • 14
  • 0
  • 0
  • 4
  • 5
  • 12
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Luděk Laboutka
Petr Korbel
  • 4
  • 3
  • 11
  • 6
  • 0
  • 11
  • 11
  • 6
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Samuel Kalužný
Tomáš Tregler
  • 9
  • 16
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 18
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Peter Turček
Petr Korbel
  • 8
  • 5
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Luděk Laboutka
Lukáš Pavlovský
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TTC Ostrava 2016

TTC Elizza Praha

Extraliga mužů / 30.09.2016 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TTC Ostrava 2016 17 64:19 63
2. SF SKK EL Niňo Praha 17 65:16 62
3. SK TTC Františkovy Lázně 17 54:27 53
4. DTJ Hradec Králové 17 55:33 49
5. TJ Ostrava KST 17 51:38 47
6. SF SK Kotlářka EN Praha 17 43:38 43
7. SKST Charvát Baník Havířov 17 38:46 39
8. SKST DencoHappel Liberec 17 34:52 34
9. TTC Elizza Praha 17 32:55 31
10. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 17 35:54 30
11. KT Praha 17 20:63 22
12. TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 17 16:66 19