KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

KONEC

Extraliga mužů / 21. kolo / so 01.04 2017 / Začátek: 14:00

1:4

Rozhodčí: Jan Varcl

Vyhrané sady: 5:13 / Vyhrané míčky: 137:186

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Petr Šilhán
David Reitšpies
  • 7
  • 9
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Jakub Seibert
Ondřej Bajger
  • 11
  • 11
  • 4
  • 11
  • 0
  • 8
  • 9
  • 11
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Josef Medek
Michal Bardoň
  • 7
  • 6
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Jakub Seibert
David Reitšpies
  • 11
  • 13
  • 11
  • 8
  • 7
  • 9
  • 15
  • 6
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Petr Šilhán
Michal Bardoň
  • 3
  • 4
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Josef Medek
Ondřej Bajger
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SF SKK EL Niňo Praha

SKST DencoHappel Liberec

Extraliga mužů / 09.12.2016 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TTC Ostrava 2016 21 79:24 77
2. SF SKK EL Niňo Praha 21 78:23 75
3. SK TTC Františkovy Lázně 21 67:32 66
4. TJ Ostrava KST 21 65:44 60
5. DTJ Hradec Králové 21 65:45 57
6. SKST Charvát Baník Havířov 21 50:53 52
7. SF SK Kotlářka EN Praha 21 48:52 50
8. SKST DencoHappel Liberec 21 38:68 38
9. TTC Elizza Praha 21 41:65 41
10. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz 21 43:68 37
11. KT Praha 21 31:72 33
12. TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA 21 22:81 24