KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 1. kolo / so 17.09 2016 / Začátek: 16:30

2:6

Vrchní rozhodčí: Ladislav Pavelek

Vyhrané sady: 11:20 / Vyhrané míčky: 283:312

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kateřina Stará
Jaroslava Veselá
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 9
  • 3
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Veronika Poláková
Markéta Vondráková
  • 11
  • 15
  • 11
  • 11
  • 0
  • 9
  • 17
  • 3
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Anna Matějovská
Lenka Radnicová
  • 5
  • 11
  • 8
  • 5
  • 0
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Veronika Poláková
Jaroslava Veselá
  • 11
  • 6
  • 9
  • 6
  • 0
  • 5
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Kateřina Stará
Lenka Radnicová
  • 11
  • 11
  • 6
  • 0
  • 0
  • 13
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Anna Matějovská
Markéta Vondráková
  • 6
  • 8
  • 16
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 18
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Veronika Poláková
Lenka Radnicová
  • 11
  • 11
  • 12
  • 8
  • 6
  • 8
  • 9
  • 14
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Anna Matějovská
Jaroslava Veselá
  • 1
  • 5
  • 11
  • 9
  • 0
  • 11
  • 11
  • 6
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:6

Číslo zápasu: 9

Kateřina Stará
Markéta Vondráková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TJ Sokol Nusle Praha

SKST Vlašim

Extraliga žen / 14.01.2017 / 15:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 1 6:3 3
2. TT Moravský Krumlov 1 6:2 3
3. MSK Gumotex Břeclav 1 6:1 3
4. TJ Sokol Nusle Praha 1 6:2 3
5. KST BOKA Hluk 1 5:5 2
6. SKST Mart Hodonín B 1 5:5 2
7. CDU SPORT - ST Ostrava 1 3:6 1
8. SVS Hradec Králové 1 2:6 1
9. SK Dobré 1 1:6 1
10. SKST Vlašim 1 2:6 1