KONEC

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 12.05.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 13.05.2022 / 18:00

KONEC

HB Ostrov H.Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 19.05.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.05.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 22.05.2022 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.05.2022 / 18:00

Extraliga žen 2016/2017

nejúspěšnější hráč

Renata Štrbíková

94.12 %

VÍCE

žebříček hráčů

P. HRÁČ ÚSP
1. Renata Štrbíková 94.12 %
2. Natalia Partyka 88.57 %
3. Dana Čechová 87.5 %
4. Hana Kubátová 84.31 %
5. Vivien Éllö 83.87 %
VÍCE

NEJVÍCE VÝHER

P. HRÁČ VÝHER
1. Hana Kubátová 43
2. Dana Čechová 35
3. Solomiya Brateyko 34
4. Renata Štrbíková 32
5. Karin Grofová 31
VÍCE

SÉRIE VÝHER

SKST Mart Hodonín A

11

VÍCE

AKTUÁLNÍ UTKÁNÍ

SVS Hradec Králové

CDU SPORT - ST Ostrava

Extraliga žen / 26.03.2017 / 10:00 /

SK Dobré

KST BOKA Hluk

Extraliga žen / 26.03.2017 / 14:30 /

SKST Mart Hodonín B

CDU SPORT - ST Ostrava

Extraliga žen / 07.04.2017 / 17:00 /

PŘEHLED UTKÁNÍ

TABULKA

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 18 104:26 52
2. TT Moravský Krumlov 18 102:42 50
3. MSK Gumotex Břeclav 18 98:35 48
4. CDU SPORT - ST Ostrava 18 84:65 39
5. SKST Mart Hodonín B 18 67:83 33
6. SK Dobré 18 74:84 32
7. SVS Hradec Králové 18 55:94 29
8. KST BOKA Hluk 18 56:93 27
9. TJ Sokol Nusle Praha 18 46:96 27
10. SKST Vlašim 18 34:102 23
kompletní tabulka

TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI - celková

P DRUŽSTVO pu v r P K Skóre B
1. SKST Mart Hodonín A 18 17 0 1 0 104:26 52
2. TT Moravský Krumlov 18 15 2 1 0 102:42 50
3. MSK Gumotex Břeclav 18 14 2 2 0 98:35 48
4. CDU SPORT - ST Ostrava 18 10 1 7 0 84:65 39
5. SKST Mart Hodonín B 18 6 3 9 0 67:83 33
6. SK Dobré 18 6 2 10 0 74:84 32
7. SVS Hradec Králové 18 4 3 11 0 55:94 29
8. KST BOKA Hluk 18 4 1 13 0 56:93 27
9. TJ Sokol Nusle Praha 18 3 3 12 0 46:96 27
10. SKST Vlašim 18 1 3 14 0 34:102 23

1. kolo

SKST Mart Hodonín A

CDU SPORT - ST Ostrava

Extraliga žen / 17.09.2016 / 14:00 /

SKST Mart Hodonín B

KST BOKA Hluk

Extraliga žen / 17.09.2016 / 14:00 /

SKST Vlašim

TJ Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 17.09.2016 / 16:30 /

SK Dobré

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 17.09.2016 / 17:00 /

SVS Hradec Králové

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 17.09.2016 / 17:00 /

2. kolo

SK Dobré

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 16.09.2016 / 18:00 /

SKST Mart Hodonín A

KST BOKA Hluk

Extraliga žen / 18.09.2016 / 10:00 /

SKST Mart Hodonín B

CDU SPORT - ST Ostrava

Extraliga žen / 18.09.2016 / 10:00 /

SVS Hradec Králové

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 18.09.2016 / 10:00 /

3. kolo

KST BOKA Hluk

CDU SPORT - ST Ostrava

Extraliga žen / 30.09.2016 / 12:30 /

SKST Vlašim

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 30.09.2016 / 18:00 /

TJ Sokol Nusle Praha

SK Dobré

Extraliga žen / 02.10.2016 / 09:00 /

TT Moravský Krumlov

SKST Mart Hodonín B

Extraliga žen / 29.10.2016 / 11:00 /

MSK Gumotex Břeclav

SKST Mart Hodonín A

Extraliga žen / 29.10.2016 / 15:00 /

4. kolo

TJ Sokol Nusle Praha

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 01.10.2016 / 13:30 /

SKST Vlašim

SK Dobré

Extraliga žen / 01.10.2016 / 16:30 /

MSK Gumotex Břeclav

SKST Mart Hodonín B

Extraliga žen / 28.10.2016 / 18:00 /

TT Moravský Krumlov

SKST Mart Hodonín A

Extraliga žen / 28.10.2016 / 18:30 /

5. kolo

SKST Mart Hodonín B

SKST Vlašim

Extraliga žen / 15.10.2016 / 10:30 /

KST BOKA Hluk

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 15.10.2016 / 15:00 /

SKST Mart Hodonín A

TJ Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 15.10.2016 / 16:00 /

SK Dobré

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 15.10.2016 / 17:00 /

CDU SPORT - ST Ostrava

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 15.10.2016 / 17:30 /

6. kolo

KST BOKA Hluk

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 14.10.2016 / 18:00 /

SKST Mart Hodonín A

SKST Vlašim

Extraliga žen / 14.10.2016 / 19:00 /

SKST Mart Hodonín B

TJ Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 16.10.2016 / 10:00 /

CDU SPORT - ST Ostrava

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 16.10.2016 / 10:30 /

7. kolo

SKST Vlašim

CDU SPORT - ST Ostrava

Extraliga žen / 11.11.2016 / 18:00 /

SK Dobré

SKST Mart Hodonín B

Extraliga žen / 12.11.2016 / 17:00 /

TT Moravský Krumlov

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 12.11.2016 / 18:00 /

TJ Sokol Nusle Praha

KST BOKA Hluk

Extraliga žen / 13.11.2016 / 09:00 /

SVS Hradec Králové

SKST Mart Hodonín A

Extraliga žen / 17.11.2016 / 11:00 /

8. kolo

TJ Sokol Nusle Praha

CDU SPORT - ST Ostrava

Extraliga žen / 12.11.2016 / 13:00 /

SKST Vlašim

KST BOKA Hluk

Extraliga žen / 12.11.2016 / 16:30 /

SVS Hradec Králové

SKST Mart Hodonín B

Extraliga žen / 13.11.2016 / 10:00 /

SK Dobré

SKST Mart Hodonín A

Extraliga žen / 17.11.2016 / 17:00 /

9. kolo

SKST Mart Hodonín A

SKST Mart Hodonín B

Extraliga žen / 30.08.2016 / 12:30 /

KST BOKA Hluk

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 02.12.2016 / 18:00 /

MSK Gumotex Břeclav

SKST Vlašim

Extraliga žen / 02.12.2016 / 18:00 /

TT Moravský Krumlov

TJ Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 02.12.2016 / 18:00 /

CDU SPORT - ST Ostrava

SK Dobré

Extraliga žen / 04.12.2016 / 10:30 /

10. kolo

MSK Gumotex Břeclav

TJ Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 03.12.2016 / 10:30 /

KST BOKA Hluk

SK Dobré

Extraliga žen / 03.12.2016 / 15:00 /

CDU SPORT - ST Ostrava

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 03.12.2016 / 17:30 /

TT Moravský Krumlov

SKST Vlašim

Extraliga žen / 03.12.2016 / 18:00 /

11. kolo

MSK Gumotex Břeclav

SK Dobré

Extraliga žen / 13.01.2017 / 18:00 /

TT Moravský Krumlov

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 13.01.2017 / 18:00 /

KST BOKA Hluk

SKST Mart Hodonín B

Extraliga žen / 14.01.2017 / 15:00 /

TJ Sokol Nusle Praha

SKST Vlašim

Extraliga žen / 14.01.2017 / 15:00 /

CDU SPORT - ST Ostrava

SKST Mart Hodonín A

Extraliga žen / 14.01.2017 / 17:30 /

12. kolo

KST BOKA Hluk

SKST Mart Hodonín A

Extraliga žen / 13.01.2017 / 18:00 /

MSK Gumotex Břeclav

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 14.01.2017 / 17:00 /

TT Moravský Krumlov

SK Dobré

Extraliga žen / 14.01.2017 / 18:00 /

CDU SPORT - ST Ostrava

SKST Mart Hodonín B

Extraliga žen / 15.01.2017 / 10:30 /

13. kolo

SKST Mart Hodonín A

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 11.02.2017 / 14:00 /

SKST Mart Hodonín B

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 11.02.2017 / 14:00 /

SVS Hradec Králové

SKST Vlašim

Extraliga žen / 11.02.2017 / 15:00 /

SK Dobré

TJ Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 11.02.2017 / 17:00 /

CDU SPORT - ST Ostrava

KST BOKA Hluk

Extraliga žen / 11.02.2017 / 17:30 /

14. kolo

SK Dobré

SKST Vlašim

Extraliga žen / 11.02.2017 / 10:00 /

SKST Mart Hodonín B

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 12.02.2017 / 10:00 /

SVS Hradec Králové

TJ Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 12.02.2017 / 10:00 /

SKST Mart Hodonín A

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 12.02.2017 / 10:00 /

15. kolo

MSK Gumotex Břeclav

KST BOKA Hluk

Extraliga žen / 24.02.2017 / 18:00 /

SKST Vlašim

SKST Mart Hodonín B

Extraliga žen / 24.02.2017 / 18:00 /

TT Moravský Krumlov

CDU SPORT - ST Ostrava

Extraliga žen / 24.02.2017 / 18:00 /

SVS Hradec Králové

SK Dobré

Extraliga žen / 25.02.2017 / 17:00 /

TJ Sokol Nusle Praha

SKST Mart Hodonín A

Extraliga žen / 26.02.2017 / 15:00 /

16. kolo

TJ Sokol Nusle Praha

SKST Mart Hodonín B

Extraliga žen / 25.02.2017 / 15:00 /

MSK Gumotex Břeclav

CDU SPORT - ST Ostrava

Extraliga žen / 25.02.2017 / 16:00 /

SKST Vlašim

SKST Mart Hodonín A

Extraliga žen / 25.02.2017 / 16:30 /

TT Moravský Krumlov

KST BOKA Hluk

Extraliga žen / 25.02.2017 / 18:00 /

17. kolo

MSK Gumotex Břeclav

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 10.03.2017 / 18:00 /

SKST Mart Hodonín B

SK Dobré

Extraliga žen / 11.03.2017 / 16:00 /

SKST Mart Hodonín A

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 11.03.2017 / 16:00 /

KST BOKA Hluk

TJ Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 12.03.2017 / 10:00 /

CDU SPORT - ST Ostrava

SKST Vlašim

Extraliga žen / 12.03.2017 / 10:30 /

18. kolo

KST BOKA Hluk

SKST Vlašim

Extraliga žen / 11.03.2017 / 15:00 /

CDU SPORT - ST Ostrava

TJ Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 11.03.2017 / 17:30 /

SKST Mart Hodonín A

SK Dobré

Extraliga žen / 12.03.2017 / 10:00 /

SKST Mart Hodonín B

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 12.03.2017 / 10:00 /

19. kolo

SKST Mart Hodonín B

SKST Mart Hodonín A

Extraliga žen / 30.08.2016 / 14:00 /

SKST Vlašim

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 24.03.2017 / 18:00 /

SK Dobré

CDU SPORT - ST Ostrava

Extraliga žen / 25.03.2017 / 17:00 /

SVS Hradec Králové

KST BOKA Hluk

Extraliga žen / 25.03.2017 / 17:00 /

TJ Sokol Nusle Praha

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 26.03.2017 / 10:00 /

20. kolo

TJ Sokol Nusle Praha

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 25.03.2017 / 14:00 /

SKST Vlašim

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 25.03.2017 / 16:30 /

SVS Hradec Králové

CDU SPORT - ST Ostrava

Extraliga žen / 26.03.2017 / 10:00 /

SK Dobré

KST BOKA Hluk

Extraliga žen / 26.03.2017 / 14:30 /

1/1/1. kolo

SKST Mart Hodonín B

CDU SPORT - ST Ostrava

Extraliga žen / 07.04.2017 / 17:00 /

MSK Gumotex Břeclav

SK Dobré

Extraliga žen / 07.04.2017 / 18:00 /

1/1/2. kolo

SK Dobré

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 08.04.2017 / 17:00 /

CDU SPORT - ST Ostrava

SKST Mart Hodonín B

Extraliga žen / 09.04.2017 / 13:00 /

1/1/3. kolo

CDU SPORT - ST Ostrava

SKST Mart Hodonín B

Extraliga žen / 12.04.2017 / 17:00 /

1/2/1. kolo

SKST Mart Hodonín A

CDU SPORT - ST Ostrava

Extraliga žen / 14.04.2017 / 17:00 /

TT Moravský Krumlov

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 14.04.2017 / 18:00 /

1/2/2. kolo

CDU SPORT - ST Ostrava

SKST Mart Hodonín A

Extraliga žen / 15.04.2017 / 13:00 /

MSK Gumotex Břeclav

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 15.04.2017 / 15:30 /

1/2/3. kolo

TT Moravský Krumlov

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 21.04.2017 / 18:00 /

1/3/1. kolo

SKST Mart Hodonín A

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 05.05.2017 / 18:00 /

1/3/2. kolo

TT Moravský Krumlov

SKST Mart Hodonín A

Extraliga žen / 06.05.2017 / 18:00 /

1/3/3. kolo

SKST Mart Hodonín A

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 12.05.2017 / 18:00 /

Extraliga žen

vedoucí soutěže

Poledne Jan

jan.poledne@gmail.com
ADRESA

Praha 10, Mattioliho 3248/19

CDU SPORT - ST Ostrava

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Hrachová Marie

marie.hrachova@centrum.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Schildkröt Super 40+***, plast

Stoly: Butterfly, Centerfold, zelená

KST BOKA Hluk

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Botková Andrea

+420 605 777829

andrea.botkova@centrum.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: JOOLA, plast, bílá

Stoly: Butterfly, Evropa 25, zelená

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Boršická 1313

MSK Gumotex Břeclav

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Nedoma Petr

+420 608 471775

petr.nedoma@canis.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Andro, plast, bílá

Stoly: Andro, Magnum, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Lesní, Břeclav

SK Dobré

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Rozínek Jan

+420 602 687140

sk.dobre@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: STIGA, plast, bílá

Stoly: STIGA, Optimum 30, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Dobré 143

SKST Mart Hodonín A

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Brhel Richard

+420 777 239083

skst.hodonin@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Stiga, plast, bílá

Stoly: STIGA, Expert Roller, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín

SKST Mart Hodonín B

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Brhel Richard

+420 777 239083

skst.hodonin@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Stiga, plast, bílá

Stoly: STIGA, Expert Roller, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín

SKST Vlašim

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Pěnkava Luboš

+420 725 119858

l.penkava@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Super P, plast, bílá

Stoly: Joola, 3000 SC, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim

SVS Hradec Králové

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

+420 602 412368

uslebeda@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Butterfly, plast, bílá

Stoly: Butterfly, Centerfold, Modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové

TJ Sokol Nusle Praha

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Vondráková Markéta

+420 608 734123

marketa.vondrakova@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: XUSHAOFA, plast, bílá

Stoly: Butterfly, Centrefold 25/S, ze

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Na Květnici 700/1a, Praha 4

TT Moravský Krumlov

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Bíla Jindřich

+420 777 904566

jindrich.bila@mkreznovice.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Xushaofa 40+, plast, bílá

Stoly: Butterfly, Centerfold, zelená

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov