KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 2. kolo / ne 18.09 2016 / Začátek: 10:00

6:1

Asistent rozhodčího: Miroslav Juřík

Vyhrané sady: 22:5 / Vyhrané míčky: 274:209

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Markéta Ševčíková
Stanislava Slezáková
  • 11
  • 12
  • 16
  • 0
  • 0
  • 9
  • 10
  • 14
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Lenka Harabaszová
Monika Vybíralová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 6
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Renata Štrbíková
Alina Nikitchanka
  • 7
  • 2
  • 11
  • 7
  • 0
  • 11
  • 11
  • 5
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Lenka Harabaszová
Stanislava Slezáková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 7
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Markéta Ševčíková
Alina Nikitchanka
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 10
  • 6
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Renata Štrbíková
Monika Vybíralová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 7
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Lenka Harabaszová
Alina Nikitchanka
  • 6
  • 11
  • 11
  • 3
  • 11
  • 11
  • 5
  • 8
  • 11
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Renata Štrbíková
Stanislava Slezáková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 5
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 7:1

Číslo zápasu: 9

Markéta Ševčíková
Monika Vybíralová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

KST BOKA Hluk

SKST Mart Hodonín A

Extraliga žen / 13.01.2017 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 2 12:4 6
2. TT Moravský Krumlov 2 12:6 6
3. MSK Gumotex Břeclav 2 12:2 6
4. CDU SPORT - ST Ostrava 2 9:9 4
5. TJ Sokol Nusle Praha 1 6:2 3
6. SKST Mart Hodonín B 2 8:11 3
7. KST BOKA Hluk 2 6:11 3
8. SK Dobré 2 5:12 2
9. SVS Hradec Králové 2 3:12 2
10. SKST Vlašim 1 2:6 1