KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 3. kolo / so 29.10 2016 / Začátek: 11:00

6:3

Vrchní rozhodčí: Roman Klecker

Vyhrané sady: 21:11 / Vyhrané míčky: 312:280

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kristýna Mikulcová
Veronika Kmeťová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 3
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Barbora Kapounová
Anežka Ilčíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 6
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Simona Šlehobrová
Solomiya Brateyko
  • 11
  • 8
  • 8
  • 6
  • 0
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Barbora Kapounová
Veronika Kmeťová
  • 11
  • 11
  • 7
  • 14
  • 0
  • 6
  • 9
  • 11
  • 12
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Kristýna Mikulcová
Solomiya Brateyko
  • 11
  • 6
  • 5
  • 7
  • 0
  • 5
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Simona Šlehobrová
Anežka Ilčíková
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 10
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Barbora Kapounová
Solomiya Brateyko
  • 5
  • 11
  • 10
  • 6
  • 0
  • 11
  • 7
  • 12
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 4:3

Číslo zápasu: 8

Simona Šlehobrová
Veronika Kmeťová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 9
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:3

Číslo zápasu: 9

Kristýna Mikulcová
Anežka Ilčíková
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 0
  • 6
  • 5
  • 11
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 6:3

další vzájemná utkání

SKST Mart Hodonín B

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 11.02.2017 / 14:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 3 18:4 9
2. TT Moravský Krumlov 3 18:9 9
3. MSK Gumotex Břeclav 3 12:8 7
4. CDU SPORT - ST Ostrava 3 15:11 7
5. SVS Hradec Králové 3 9:15 5
6. TJ Sokol Nusle Praha 2 11:7 5
7. SKST Mart Hodonín B 3 11:17 4
8. SK Dobré 3 10:17 4
9. KST BOKA Hluk 3 8:17 4
10. SKST Vlašim 2 5:12 2