KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 4. kolo / pá 28.10 2016 / Začátek: 18:00

6:1

Vrchní rozhodčí: Lenka Karasová

Vyhrané sady: 21:9 / Vyhrané míčky: 297:234

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Vivien Éllö
Veronika Kmeťová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 4
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Aneta Širučková
Klára Ševčíková
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0
  • 6
  • 3
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Karin Grofová
Solomiya Brateyko
  • 10
  • 6
  • 3
  • 0
  • 0
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Aneta Širučková
Veronika Kmeťová
  • 5
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 7
  • 1
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Vivien Éllö
Solomiya Brateyko
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 3
  • 8
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Karin Grofová
Klára Ševčíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 6
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Xinyue Cheng
Solomiya Brateyko
  • 14
  • 7
  • 12
  • 5
  • 11
  • 12
  • 11
  • 10
  • 11
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Karin Grofová
Veronika Kmeťová
  • 8
  • 8
  • 12
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 10
  • 2
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 7:1

Číslo zápasu: 9

Vivien Éllö
Klára Ševčíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Mart Hodonín B

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 12.02.2017 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TT Moravský Krumlov 4 24:11 12
2. SKST Mart Hodonín A 4 20:10 10
3. MSK Gumotex Břeclav 4 18:9 10
4. CDU SPORT - ST Ostrava 3 15:11 7
5. TJ Sokol Nusle Praha 3 16:12 7
6. SVS Hradec Králové 4 14:20 7
7. SK Dobré 4 15:22 6
8. SKST Mart Hodonín B 4 12:23 5
9. KST BOKA Hluk 3 8:17 4
10. SKST Vlašim 3 10:17 4