KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 5. kolo / so 15.10 2016 / Začátek: 10:30

6:1

Asistent rozhodčího: Miroslav Juřík

Vyhrané sady: 19:7 / Vyhrané míčky: 261:185

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Anežka Ilčíková
Anna Matějovská
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0
  • 0
  • 5
  • 4
  • 11
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Solomiya Brateyko
Kateřina Stará
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 5
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Alexandra Pelcmanová
Veronika Poláková
  • 12
  • 9
  • 5
  • 9
  • 0
  • 10
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Solomiya Brateyko
Anna Matějovská
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 1
  • 5
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Anežka Ilčíková
Veronika Poláková
  • 3
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 9
  • 6
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Alexandra Pelcmanová
Kateřina Stará
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 7
  • 1
  • 13
  • 4

3:2

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Solomiya Brateyko
Veronika Poláková
  • 11
  • 4
  • 11
  • 11
  • 0
  • 4
  • 11
  • 4
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Alexandra Pelcmanová
Anna Matějovská
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Anežka Ilčíková
Kateřina Stará
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Vlašim

SKST Mart Hodonín B

Extraliga žen / 24.02.2017 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TT Moravský Krumlov 5 30:13 15
2. SKST Mart Hodonín A 5 26:11 13
3. MSK Gumotex Břeclav 5 24:10 13
4. SVS Hradec Králové 5 20:24 10
5. CDU SPORT - ST Ostrava 4 17:17 8
6. TJ Sokol Nusle Praha 4 17:18 8
7. SKST Mart Hodonín B 5 18:24 8
8. SK Dobré 5 19:28 7
9. KST BOKA Hluk 4 9:23 5
10. SKST Vlašim 4 11:23 5