KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 6. kolo / ne 16.10 2016 / Začátek: 10:30

3:6

Vrchní rozhodčí: Vladimír Lesník

Vyhrané sady: 12:20 / Vyhrané míčky: 249:299

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Miroslava Ságlová
Aneta Širučková
  • 11
  • 11
  • 5
  • 10
  • 9
  • 7
  • 6
  • 11
  • 12
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Markéta Rusnáková
Karin Grofová
  • 3
  • 11
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Hana Kubátová
Vivien Éllö
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 6
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Markéta Rusnáková
Aneta Širučková
  • 2
  • 2
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Miroslava Ságlová
Vivien Éllö
  • 8
  • 1
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Hana Kubátová
Karin Grofová
  • 11
  • 11
  • 5
  • 11
  • 0
  • 6
  • 7
  • 11
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Markéta Rusnáková
Vivien Éllö
  • 3
  • 13
  • 4
  • 3
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Hana Kubátová
Aneta Širučková
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0
  • 7
  • 11
  • 5
  • 3
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:5

Číslo zápasu: 9

Miroslava Ságlová
Karin Grofová
  • 8
  • 8
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:6

další vzájemná utkání

MSK Gumotex Břeclav

CDU SPORT - ST Ostrava

Extraliga žen / 25.02.2017 / 16:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TT Moravský Krumlov 6 36:14 18
2. SKST Mart Hodonín A 6 32:11 16
3. MSK Gumotex Břeclav 6 30:13 16
4. TJ Sokol Nusle Praha 5 22:23 10
5. SVS Hradec Králové 5 20:24 10
6. SKST Mart Hodonín B 6 23:29 10
7. CDU SPORT - ST Ostrava 5 20:23 9
8. SK Dobré 5 19:28 7
9. KST BOKA Hluk 5 10:29 6
10. SKST Vlašim 5 11:29 6