KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

ŽIVĚ

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 7. kolo / čt 17.11 2016 / Začátek: 11:00

0:6

Vrchní rozhodčí: Stanislav Bouček

Vyhrané sady: 3:21 / Vyhrané míčky: 142:256

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Anna Klempererová
Markéta Ševčíková
  • 3
  • 4
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Terezie Sazimová
Lenka Harabaszová
  • 7
  • 1
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Tereza Jirásková
Natalia Partyka
  • 7
  • 3
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Terezie Sazimová
Markéta Ševčíková
  • 11
  • 5
  • 4
  • 6
  • 0
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Anna Klempererová
Natalia Partyka
  • 1
  • 4
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:5

Číslo zápasu: 6

Tereza Jirásková
Lenka Harabaszová
  • 11
  • 8
  • 7
  • 13
  • 10
  • 5
  • 11
  • 11
  • 11
  • 12

2:3

Stav utkání po zápase: 0:6

Číslo zápasu: 7

Terezie Sazimová
Natalia Partyka
  • 9
  • 5
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:7

Číslo zápasu: 8

Tereza Jirásková
Markéta Ševčíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Anna Klempererová
Lenka Harabaszová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 10

Tereza Jirásková Anna Klempererová
Renata Štrbíková Natalia Partyka
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Mart Hodonín A

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 11.03.2017 / 16:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TT Moravský Krumlov 7 41:19 20
2. SKST Mart Hodonín A 7 38:11 19
3. MSK Gumotex Břeclav 7 35:18 18
4. TJ Sokol Nusle Praha 6 28:27 13
5. CDU SPORT - ST Ostrava 6 26:23 12
6. SKST Mart Hodonín B 7 25:35 11
7. SVS Hradec Králové 6 20:30 11
8. SK Dobré 6 25:30 10
9. KST BOKA Hluk 6 14:35 7
10. SKST Vlašim 6 11:35 7