KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 10. kolo / so 03.12 2016 / Začátek: 15:00

3:6

Vrchní rozhodčí: Vladislava Michalčíková

Vyhrané sady: 12:13 / Vyhrané míčky: 211:221

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Monika Vybíralová
Zdena Blašková
  • 4
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 11
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Alina Nikitchanka
Dagmar Ilievová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 7
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Stanislava Slezáková
Daniela Vítovcová
  • 7
  • 11
  • 4
  • 5
  • 0
  • 11
  • 5
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Alina Nikitchanka
Zdena Blašková
  • 11
  • 7
  • 16
  • 11
  • 0
  • 8
  • 11
  • 14
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Monika Vybíralová
Daniela Vítovcová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Stanislava Slezáková
Dagmar Ilievová
  • 11
  • 11
  • 6
  • 7
  • 4
  • 7
  • 6
  • 11
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Alina Nikitchanka
Kristýna Štefcová
  • 8
  • 11
  • 11
  • 2
  • 11
  • 11
  • 4
  • 7
  • 11
  • 3

3:2

Stav utkání po zápase: 3:4

Číslo zápasu: 8

Stanislava Slezáková
Zdena Blašková
  • 8
  • 5
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:5

Číslo zápasu: 9

Monika Vybíralová
Dagmar Ilievová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:6

další vzájemná utkání

SK Dobré

KST BOKA Hluk

Extraliga žen / 26.03.2017 / 14:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TT Moravský Krumlov 9 53:20 26
2. SKST Mart Hodonín A 9 50:12 25
3. MSK Gumotex Břeclav 9 47:18 24
4. CDU SPORT - ST Ostrava 9 44:30 21
5. SVS Hradec Králové 9 33:46 16
6. TJ Sokol Nusle Praha 9 30:45 16
7. SK Dobré 9 34:45 15
8. SKST Mart Hodonín B 9 31:44 15
9. SKST Vlašim 9 17:50 12
10. KST BOKA Hluk 9 24:53 10