KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 11. kolo / so 14.01 2017 / Začátek: 17:30

1:6

Asistent rozhodčího: Jaroslav Jalůvka

Vyhrané sady: 3:22 / Vyhrané míčky: 171:267

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Hana Kubátová
Natalia Partyka
  • 8
  • 7
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Miroslava Ságlová
Renata Štrbíková
  • 6
  • 5
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Markéta Rusnáková
Lenka Harabaszová
  • 9
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Miroslava Ságlová
Natalia Partyka
  • 5
  • 7
  • 10
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Hana Kubátová
Lenka Harabaszová
  • 11
  • 12
  • 6
  • 11
  • 0
  • 8
  • 10
  • 11
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Markéta Rusnáková
Renata Štrbíková
  • 7
  • 6
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Miroslava Ságlová
Lenka Harabaszová
  • 10
  • 8
  • 2
  • 0
  • 0
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:6

Číslo zápasu: 8

Markéta Rusnáková
Natalia Partyka
  • 5
  • 1
  • 10
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:7

další vzájemná utkání

CDU SPORT - ST Ostrava

SKST Mart Hodonín A

Extraliga žen / 15.04.2017 / 13:00 /

SKST Mart Hodonín A

CDU SPORT - ST Ostrava

Extraliga žen / 14.04.2017 / 17:00 /

SKST Mart Hodonín A

CDU SPORT - ST Ostrava

Extraliga žen / 17.09.2016 / 14:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TT Moravský Krumlov 10 59:20 29
2. SKST Mart Hodonín A 10 56:13 28
3. MSK Gumotex Břeclav 10 53:21 27
4. CDU SPORT - ST Ostrava 10 45:36 22
5. TJ Sokol Nusle Praha 10 36:48 19
6. SVS Hradec Králové 10 33:52 17
7. SK Dobré 10 37:51 16
8. SKST Mart Hodonín B 10 35:50 16
9. SKST Vlašim 10 20:56 13
10. KST BOKA Hluk 10 30:57 13