KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

ŽIVĚ

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 13. kolo / so 11.02 2017 / Začátek: 17:30

6:2

Vrchní rozhodčí: Lumír Jalůvka

Vyhrané sady: 18:10 / Vyhrané míčky: 264:229

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Marie Hrachová
Ivana Palkovská
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0
  • 0
  • 4
  • 8
  • 11
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Hana Kubátová
Monika Vybíralová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 5
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Miroslava Ságlová
Stanislava Slezáková
  • 5
  • 3
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Hana Kubátová
Ivana Palkovská
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0
  • 4
  • 5
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Marie Hrachová
Stanislava Slezáková
  • 5
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 4
  • 6
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Miroslava Ságlová
Monika Vybíralová
  • 4
  • 10
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Hana Kubátová
Stanislava Slezáková
  • 11
  • 6
  • 7
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 8
  • 7

3:2

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Miroslava Ságlová
Ivana Palkovská
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 3
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:2

Číslo zápasu: 9

Marie Hrachová
Monika Vybíralová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

KST BOKA Hluk

CDU SPORT - ST Ostrava

Extraliga žen / 30.09.2016 / 12:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TT Moravský Krumlov 12 71:25 35
2. SKST Mart Hodonín A 12 68:18 34
3. MSK Gumotex Břeclav 12 63:27 31
4. CDU SPORT - ST Ostrava 12 55:44 26
5. SK Dobré 12 47:59 20
6. TJ Sokol Nusle Praha 11 38:54 20
7. SKST Mart Hodonín B 12 42:60 20
8. SVS Hradec Králové 12 38:63 20
9. SKST Vlašim 11 25:61 15
10. KST BOKA Hluk 12 33:69 15