KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 03.04.2024 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 05.04.2024 / 18:00

KONEC

TTC Ostrava 2016

SKST Chodov

Extraliga mužů / 07.04.2024 / 16:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.04.2024 / 17:00

KONEC

NH Ostrava

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 11.04.2024 / 18:00

KONEC

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 12.04.2024 / 17:00

KONEC

SKST Chodov

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 13.04.2024 / 11:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 13.04.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 19.04.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

KT Praha

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 20.04.2024 / 14:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 20.04.2024 / 15:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MK Řeznovice

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 20.04.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 21.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 21.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 21.04.2024 / 19:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 22.04.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

NH Ostrava

SKST Chodov

Extraliga mužů / 25.04.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 13. kolo / so 11.02 2017 / Začátek: 14:00

6:4

Rozhodčí: Václav Šural

Vyhrané sady: 23:16 / Vyhrané míčky: 374:334

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Renata Štrbíková
Vivien Éllö
  • 11
  • 11
  • 3
  • 11
  • 0
  • 9
  • 9
  • 11
  • 3
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Natalia Partyka
Aneta Širučková
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0
  • 9
  • 11
  • 6
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Lenka Harabaszová
Karin Grofová
  • 10
  • 7
  • 11
  • 10
  • 0
  • 12
  • 11
  • 7
  • 12
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Natalia Partyka
Vivien Éllö
  • 8
  • 11
  • 8
  • 11
  • 8
  • 11
  • 8
  • 11
  • 9
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Renata Štrbíková
Karin Grofová
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 0
  • 8
  • 11
  • 6
  • 2
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Lenka Harabaszová
Aneta Širučková
  • 8
  • 5
  • 11
  • 8
  • 0
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 3:3

Číslo zápasu: 7

Natalia Partyka
Karin Grofová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 6
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:3

Číslo zápasu: 8

Lenka Harabaszová
Vivien Éllö
  • 11
  • 9
  • 9
  • 6
  • 0
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 4:4

Číslo zápasu: 9

Renata Štrbíková
Aneta Širučková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 4
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:4

Číslo zápasu: 10

Renata Štrbíková Natalia Partyka
Karin Grofová Aneta Širučková
  • 11
  • 6
  • 11
  • 11
  • 0
  • 8
  • 11
  • 7
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 6:4

další vzájemná utkání

MSK Gumotex Břeclav

SKST Mart Hodonín A

Extraliga žen / 29.10.2016 / 15:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. TT Moravský Krumlov 12 71:25 35
2. SKST Mart Hodonín A 12 68:18 34
3. MSK Gumotex Břeclav 12 63:27 31
4. CDU SPORT - ST Ostrava 12 55:44 26
5. SK Dobré 12 47:59 20
6. TJ Sokol Nusle Praha 11 38:54 20
7. SKST Mart Hodonín B 12 42:60 20
8. SVS Hradec Králové 12 38:63 20
9. SKST Vlašim 11 25:61 15
10. KST BOKA Hluk 12 33:69 15