KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

KONEC

Extraliga žen / 14. kolo / ne 12.02 2017 / Začátek: 10:00

6:2

Rozhodčí: Roman Šlechta

Vyhrané sady: 13:11 / Vyhrané míčky: 218:209

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Karolína Mynářová
Vendula Tenglová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 5
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Terezie Sazimová
Lenka Radnicová
  • 5
  • 6
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Olesia Stakhova
Vendula Tenglová
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 1
  • 6
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Karolína Mynářová
Lenka Radnicová
  • 7
  • 14
  • 2
  • 6
  • 0
  • 11
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Olesia Stakhova
Lenka Radnicová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 5
  • 13
  • 8
  • 11
  • 5

3:2

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Terezie Sazimová
Vendula Tenglová
  • 6
  • 11
  • 14
  • 5
  • 11
  • 11
  • 9
  • 12
  • 11
  • 5

3:2

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Olesia Stakhova Karolína Mynářová
Lenka Radnicová Vendula Tenglová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TJ Sokol Nusle Praha

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 01.10.2016 / 13:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 13 74:20 37
2. TT Moravský Krumlov 13 73:31 36
3. MSK Gumotex Břeclav 13 69:28 34
4. CDU SPORT - ST Ostrava 12 55:44 26
5. SVS Hradec Králové 13 44:65 23
6. SK Dobré 13 53:60 23
7. SKST Mart Hodonín B 13 43:66 21
8. TJ Sokol Nusle Praha 12 40:60 21
9. SKST Vlašim 12 26:67 16
10. KST BOKA Hluk 12 33:69 15