KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 16. kolo / so 25.02 2017 / Začátek: 16:30

0:6

Vrchní rozhodčí: Ladislav Pavelek

Vyhrané sady: 1:18 / Vyhrané míčky: 118:212

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Tereza Pytlíková
Renata Štrbíková
  • 7
  • 9
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Anna Matějovská
Markéta Ševčíková
  • 15
  • 7
  • 10
  • 6
  • 0
  • 13
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Sára Beranová
Lenka Harabaszová
  • 3
  • 3
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Anna Matějovská
Renata Štrbíková
  • 6
  • 3
  • 1
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Tereza Pytlíková
Lenka Harabaszová
  • 8
  • 7
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:5

Číslo zápasu: 6

Sára Beranová
Markéta Ševčíková
  • 3
  • 7
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:6

Číslo zápasu: 7

Anna Matějovská
Lenka Harabaszová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Sára Beranová
Renata Štrbíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Tereza Pytlíková
Markéta Ševčíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Mart Hodonín A

SKST Vlašim

Extraliga žen / 14.10.2016 / 19:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 15 86:22 43
2. TT Moravský Krumlov 15 85:36 42
3. MSK Gumotex Břeclav 15 81:30 40
4. CDU SPORT - ST Ostrava 14 61:56 28
5. SK Dobré 14 59:62 26
6. SKST Mart Hodonín B 15 54:72 26
7. SVS Hradec Králové 14 46:71 24
8. TJ Sokol Nusle Praha 14 43:72 23
9. SKST Vlašim 14 31:78 19
10. KST BOKA Hluk 14 34:81 17