KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 16. kolo / so 25.02 2017 / Začátek: 15:00

1:6

Vrchní rozhodčí: Jaroslav Menger

Vyhrané sady: 8:19 / Vyhrané míčky: 215:250

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Vendula Tenglová
Solomiya Brateyko
  • 10
  • 11
  • 10
  • 11
  • 6
  • 12
  • 4
  • 12
  • 7
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Lenka Radnicová
Anežka Ilčíková
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0
  • 8
  • 11
  • 2
  • 2
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Markéta Vondráková
Veronika Kmeťová
  • 4
  • 9
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Lenka Radnicová
Solomiya Brateyko
  • 7
  • 7
  • 11
  • 2
  • 0
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Vendula Tenglová
Veronika Kmeťová
  • 11
  • 8
  • 5
  • 9
  • 0
  • 6
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Markéta Vondráková
Anežka Ilčíková
  • 5
  • 3
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Lenka Radnicová
Veronika Kmeťová
  • 9
  • 11
  • 7
  • 9
  • 0
  • 11
  • 2
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:6

Číslo zápasu: 8

Markéta Vondráková
Solomiya Brateyko
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Vendula Tenglová
Anežka Ilčíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Mart Hodonín B

TJ Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 16.10.2016 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 15 86:22 43
2. TT Moravský Krumlov 15 85:36 42
3. MSK Gumotex Břeclav 15 81:30 40
4. CDU SPORT - ST Ostrava 14 61:56 28
5. SK Dobré 14 59:62 26
6. SKST Mart Hodonín B 15 54:72 26
7. SVS Hradec Králové 14 46:71 24
8. TJ Sokol Nusle Praha 14 43:72 23
9. SKST Vlašim 14 31:78 19
10. KST BOKA Hluk 14 34:81 17