KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 16. kolo / so 25.02 2017 / Začátek: 18:00

6:1

Vrchní rozhodčí: Anna Přibylová

Vyhrané sady: 19:5 / Vyhrané míčky: 241:166

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kristýna Mikulcová
Ivana Palkovská
  • 11
  • 11
  • 10
  • 14
  • 0
  • 4
  • 9
  • 12
  • 12
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Dana Čechová
Monika Vybíralová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 6
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Simona Šlehobrová
Stanislava Slezáková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 2
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Dana Čechová
Ivana Palkovská
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 8
  • 1
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Kristýna Mikulcová
Stanislava Slezáková
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 0
  • 9
  • 11
  • 9
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Jana Telecká
Monika Vybíralová
  • 1
  • 11
  • 4
  • 7
  • 0
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Dana Čechová
Stanislava Slezáková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 3
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Jana Telecká
Ivana Palkovská
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Kristýna Mikulcová
Monika Vybíralová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

KST BOKA Hluk

TT Moravský Krumlov

Extraliga žen / 14.10.2016 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 15 86:22 43
2. TT Moravský Krumlov 15 85:36 42
3. MSK Gumotex Břeclav 15 81:30 40
4. CDU SPORT - ST Ostrava 14 61:56 28
5. SK Dobré 14 59:62 26
6. SKST Mart Hodonín B 15 54:72 26
7. SVS Hradec Králové 14 46:71 24
8. TJ Sokol Nusle Praha 14 43:72 23
9. SKST Vlašim 14 31:78 19
10. KST BOKA Hluk 14 34:81 17