KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 17. kolo / ne 12.03 2017 / Začátek: 10:00

6:2

Vrchní rozhodčí: Vladislava Michalčíková

Vyhrané sady: 21:13 / Vyhrané míčky: 325:289

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Stanislava Slezáková
Olga Procházková
  • 2
  • 8
  • 11
  • 10
  • 0
  • 11
  • 11
  • 4
  • 12
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Ivana Palkovská
Vendula Tenglová
  • 11
  • 8
  • 7
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 5
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Alina Nikitchanka
Lenka Radnicová
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0
  • 7
  • 11
  • 9
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Ivana Palkovská
Olga Procházková
  • 11
  • 11
  • 10
  • 9
  • 3
  • 9
  • 9
  • 12
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Stanislava Slezáková
Lenka Radnicová
  • 5
  • 11
  • 13
  • 8
  • 11
  • 11
  • 6
  • 11
  • 11
  • 3

3:2

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Alina Nikitchanka
Vendula Tenglová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 4
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Ivana Palkovská
Lenka Radnicová
  • 4
  • 13
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 4

3:2

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Alina Nikitchanka
Olga Procházková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 2
  • 8
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:2

Číslo zápasu: 9

Stanislava Slezáková
Vendula Tenglová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TJ Sokol Nusle Praha

KST BOKA Hluk

Extraliga žen / 13.11.2016 / 09:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 16 92:22 46
2. TT Moravský Krumlov 16 90:41 44
3. MSK Gumotex Břeclav 16 86:35 42
4. CDU SPORT - ST Ostrava 15 67:57 31
5. SKST Mart Hodonín B 16 60:76 29
6. SK Dobré 15 63:68 27
7. SVS Hradec Králové 15 46:77 25
8. TJ Sokol Nusle Praha 15 45:78 24
9. SKST Vlašim 15 32:84 20
10. KST BOKA Hluk 15 40:83 20