KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 18. kolo / ne 12.03 2017 / Začátek: 10:00

6:3

Rozhodčí: Václav Šural

Vyhrané sady: 22:11 / Vyhrané míčky: 318:271

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Lenka Harabaszová
Daniela Vítovcová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 8
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Natalia Partyka
Kristýna Štefcová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 6
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Markéta Ševčíková
Dagmar Ilievová
  • 6
  • 7
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Natalia Partyka
Daniela Vítovcová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 8
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Lenka Harabaszová
Dagmar Ilievová
  • 11
  • 7
  • 12
  • 11
  • 0
  • 5
  • 11
  • 10
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Markéta Ševčíková
Kristýna Štefcová
  • 11
  • 5
  • 1
  • 11
  • 8
  • 6
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Natalia Partyka
Dagmar Ilievová
  • 10
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 12
  • 5
  • 6
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Markéta Ševčíková
Daniela Vítovcová
  • 7
  • 11
  • 6
  • 11
  • 9
  • 11
  • 6
  • 11
  • 5
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 5:3

Číslo zápasu: 9

Lenka Harabaszová
Kristýna Štefcová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 9
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:3

další vzájemná utkání

SK Dobré

SKST Mart Hodonín A

Extraliga žen / 17.11.2016 / 17:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 17 98:25 49
2. TT Moravský Krumlov 16 90:41 44
3. MSK Gumotex Břeclav 16 86:35 42
4. CDU SPORT - ST Ostrava 16 73:58 34
5. SKST Mart Hodonín B 17 66:77 32
6. SK Dobré 16 66:74 28
7. SVS Hradec Králové 16 47:83 26
8. TJ Sokol Nusle Praha 16 46:84 25
9. KST BOKA Hluk 16 46:84 23
10. SKST Vlašim 16 33:90 21