KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 19. kolo / út 30.08 2016 / Začátek: 14:00

1:6

Asistent rozhodčího: František Mikulecký

Vyhrané sady: 6:18 / Vyhrané míčky: 188:244

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Alexandra Pelcmanová
Natalia Partyka
  • 2
  • 9
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Veronika Kmeťová
Markéta Ševčíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 8
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Klára Ševčíková
Renata Štrbíková
  • 7
  • 5
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Veronika Kmeťová
Natalia Partyka
  • 3
  • 14
  • 6
  • 4
  • 0
  • 11
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Alexandra Pelcmanová
Renata Štrbíková
  • 11
  • 8
  • 6
  • 8
  • 0
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Klára Ševčíková
Markéta Ševčíková
  • 11
  • 5
  • 8
  • 9
  • 0
  • 3
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Veronika Kmeťová
Renata Štrbíková
  • 7
  • 7
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:6

Číslo zápasu: 8

Klára Ševčíková
Natalia Partyka
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Alexandra Pelcmanová
Markéta Ševčíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Mart Hodonín A

SKST Mart Hodonín B

Extraliga žen / 30.08.2016 / 12:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 18 104:26 52
2. TT Moravský Krumlov 17 96:41 47
3. MSK Gumotex Břeclav 17 92:35 45
4. CDU SPORT - ST Ostrava 17 79:60 37
5. SKST Mart Hodonín B 18 67:83 33
6. SK Dobré 17 68:80 29
7. SVS Hradec Králové 17 50:89 27
8. KST BOKA Hluk 17 52:87 26
9. TJ Sokol Nusle Praha 17 46:90 26
10. SKST Vlašim 17 33:96 22