KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

ŽIVĚ

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 19. kolo / so 25.03 2017 / Začátek: 17:00

3:6

Rozhodčí: Petr Sedláček

Vyhrané sady: 14:19 / Vyhrané míčky: 282:331

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Tereza Kozáková
Monika Vybíralová
  • 12
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0
  • 14
  • 8
  • 9
  • 11
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Olesia Stakhova
Stanislava Slezáková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 7
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Tereza Jirásková
Alina Nikitchanka
  • 1
  • 4
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Olesia Stakhova
Monika Vybíralová
  • 11
  • 7
  • 11
  • 9
  • 9
  • 9
  • 11
  • 4
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Tereza Kozáková
Alina Nikitchanka
  • 3
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Tereza Jirásková
Stanislava Slezáková
  • 9
  • 9
  • 11
  • 17
  • 1
  • 11
  • 11
  • 8
  • 15
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Olesia Stakhova
Alina Nikitchanka
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0
  • 9
  • 4
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:4

Číslo zápasu: 8

Tereza Jirásková
Monika Vybíralová
  • 9
  • 8
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:5

Číslo zápasu: 9

Tereza Kozáková
Stanislava Slezáková
  • 7
  • 5
  • 11
  • 7
  • 0
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 3:6

Číslo zápasu: 10

Olesia Stakhova Tereza Jirásková
Alina Nikitchanka Stanislava Slezáková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

KST BOKA Hluk

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 02.12.2016 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 18 104:26 52
2. TT Moravský Krumlov 17 96:41 47
3. MSK Gumotex Břeclav 17 92:35 45
4. CDU SPORT - ST Ostrava 17 79:60 37
5. SKST Mart Hodonín B 18 67:83 33
6. SK Dobré 17 68:80 29
7. SVS Hradec Králové 17 50:89 27
8. KST BOKA Hluk 17 52:87 26
9. TJ Sokol Nusle Praha 17 46:90 26
10. SKST Vlašim 17 33:96 22