KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 19. kolo / pá 24.03 2017 / Začátek: 18:00

0:6

Vrchní rozhodčí: Ladislav Pavelek

Vyhrané sady: 2:18 / Vyhrané míčky: 156:222

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Veronika Poláková
Karin Grofová
  • 7
  • 6
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Anna Matějovská
Xinyue Cheng
  • 8
  • 11
  • 8
  • 9
  • 0
  • 11
  • 6
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Kristýna Pěnkavová
Aneta Širučková
  • 8
  • 5
  • 10
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Anna Matějovská
Karin Grofová
  • 7
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Veronika Poláková
Aneta Širučková
  • 6
  • 13
  • 13
  • 6
  • 0
  • 11
  • 11
  • 15
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:5

Číslo zápasu: 6

Kristýna Pěnkavová
Xinyue Cheng
  • 8
  • 8
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:6

Číslo zápasu: 7

Anna Matějovská
Aneta Širučková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Kristýna Pěnkavová
Karin Grofová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Veronika Poláková
Xinyue Cheng
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

MSK Gumotex Břeclav

SKST Vlašim

Extraliga žen / 02.12.2016 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Mart Hodonín A 18 104:26 52
2. TT Moravský Krumlov 17 96:41 47
3. MSK Gumotex Břeclav 17 92:35 45
4. CDU SPORT - ST Ostrava 17 79:60 37
5. SKST Mart Hodonín B 18 67:83 33
6. SK Dobré 17 68:80 29
7. SVS Hradec Králové 17 50:89 27
8. KST BOKA Hluk 17 52:87 26
9. TJ Sokol Nusle Praha 17 46:90 26
10. SKST Vlašim 17 33:96 22